Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jbg, ti kukao za kišom i nisi dobio ništa, ja kukao da ne padne zbog lucerke (ona mi više vredi od pšenice) i ljuljnula zapravo i pokisnu mi otkosi... Treba nekako da se menjamo...
Kapiram da, si nervozan, i da ti nije do šale... Al eto morao sam malo... Kad se ne bi šalio što na svoj što na tuđ račun poludeo bi...
A realno možemo da palamudimo samo, kad to nije do nas, već onog koji vuče sve konce u životu...
 
Jbg, ti kukao za kišom i nisi dobio ništa, ja kukao da ne padne zbog lucerke (ona mi više vredi od pšenice) i ljuljnula zapravo i pokisnu mi otkosi... Treba nekako da se menjamo...
Kapiram da, si nervozan, i da ti nije do šale... Al eto morao sam malo... Kad se ne bi šalio što na svoj što na tuđ račun poludeo bi...
A realno možemo da palamudimo samo, kad to nije do nas, već onog koji vuče sve konce u životu...
I mi smo tako prošli.Naje svugde isto pala u ataru.
 
Jučer oko 14:30 popodne palo 14 litara "sas (h)ledom" iz tih oblaka sa vaših radarskih odraza...
Kukuruz malko izfronclan, ništa strašno...
A ja ga oprskao u jutarnjim satima, malopre bio da gledam, ipak je uspelo....🍻
 
Matiću, nisi realan druže... Ne znam šta da kažem ako nije sarkazam... Da u ovom trenutku kada 70% članova foruma muku muči sa nedostatkom padavina ti napišeš da kiša samo odlaže radove... To je zajebavanje velike većine forumaša...
 
Počeli smo da se radujemo kiši kao afrička deca snegu.
Kad sam bio klinac gledao sam.kockicu i tamo u jednoj emisiji su bile inovacije dece.Jedan je osmislio da obraduje decu afrike da lansira raketu u kojoj će biti sneg pa da na trenutak i oni vide sneg.
Otprilike je tako sada.
Ja lično mislim da posle suvog perioda dolazi kisan.
Ako se i to ne desi čitav svet će biti u velikoj opasnosti.
A zar već i nije?..
 
Pa nije ni Matic a ni niko drugi poslao ni kisu ni susu, aman.
Nema je kod mene vec mesec dana, pa ko je kriv. Isto prosle godine, od aprila 4 meseca ni kapi, steta nemerljiva.
Od reci ne biva.
 
Nema potrebe ljudi da se raspravljate. Ok je da treba kiše. Ali ajde da ovi ljudi koji kose neka završe svoj posao. I ostalima nekad smeta da pada kiša ako treba da se prska ili šparta ili šta već. Dakle neka oni lepo završe te njihove poslove a posle neka pada. Pa i njima treba posle kiša jer od drugog košenja nema ništa ako zasuši.
 
Nema potrebe ljudi da se raspravljate. Ok je da treba kiše. Ali ajde da ovi ljudi koji kose neka završe svoj posao. I ostalima nekad smeta da pada kiša ako treba da se prska ili šparta ili šta već. Dakle neka oni lepo završe te njihove poslove a posle neka pada. Pa i njima treba posle kiša jer od drugog košenja nema ništa ako zasuši.
Bilo bi dobro kada bi moglo po želji i opet neko neće biti zadovoljan.
 
Nema potrebe ljudi da se raspravljate. Ok je da treba kiše. Ali ajde da ovi ljudi koji kose neka završe svoj posao. I ostalima nekad smeta da pada kiša ako treba da se prska ili šparta ili šta već. Dakle neka oni lepo završe te njihove poslove a posle neka pada. Pa i njima treba posle kiša jer od drugog košenja nema ništa ako zasuši.
Ha-ha-ha, kako je to lepo sa tvoje strane, jos kad bi to moglo da se poruci da to bude tako... I opet bi nekome trebalo sad da pada a ne posle, nekome obratno. Ipak srecom ne mozemo da uticemo, ali ideja ti je dobra:cool::kisa:
 
Verovatno znate onu pricu o Milosu Obrenovicu.
Bio je najbogatiji covek u Srbiji iako nepismen, jer je izvozio svinje u Austro-ugarsku, po nekim podacima oko 1.500.000 godisnje, i tako prilikom prvog odlaska u Bec kad ga je video, Milos je zanemeo. A kad su ga pitali, Milose sta mislis koliko vredi Bec, Milos se zamisli pa rece " Vredi vam jedne majske kise u Srbiji"...
Kod nas je nema vec druga godina.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh