Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako je gde uhvatila, negde nula, negde se osvetila.Prekinula nas u prskanju.
 
Град добио кишу али околина понегде... Ушће Мораве у Дунав... промашај... биће боље...
 
Grmi sa svih strana, a ni kapi da padne. Vidim crepaja i debeljaca dobili dobru kisu kod nas nista. Sledeci put vise srece....
 
E pa tako je uvek, u svakom trenutku nekom treba nekom ne treba, kod nas bi trebala jedna dobra da padne, vec nije ima 3 nedelje i vise....
 
Mart 2022:

31.03. ---- 1

April 2022:

01.04. ---- 1
02.04. ---- 3
10.04. ---- 6
22.04. ---- 13
23.04. ---- 1
26.04. ---- 4
27.04. ---- 5
28.04. ---- 2

Maj 2022:

11.05. ---- 2,5
 
Sever banata je najsusjiji kraj u Srbiji. Mislim da je neko kacio i karte da se samo crvene sa ukupnim kolicinama mm kise....
 
Još malo severnije od Kikinde, ka Senti/Adi ili Kanjiži, tu je.
Padavinsko mrcvarenje se nastavlja, u severnoj polovini u subotu vetar je nažalost brži od padavina, južnije se bolje poklopi.
Ali niko nije crnji od okoline Knjaževca, član Čika laza sigurno zna. Skoro sam prolazio opet, oni periodični vodotokovi sa Rtnja su suvi još od početka prošlog leta..
 
Dukej pratim temu po ovome sam zapamtio da nekako tvoj kraj i kirajev kraj su izrazito susniji.
Tacno tako. Tu smo mi svi u tom pitanju (ova okolina), jedino sto okolina Vrbas, Nadalj, Turija, "Szenttamás" nisu bili takvi predeli. Evo sta su promene... a siri ce se jos to. Mada Apatin, Sombor, Kopacki rit jos nisu u opasnosti, ali je to "sirenje" neminovno, i to se tacno vidi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh