Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Još uvijek ništa od snijega....
Nešto mu se ni ne radujem...
Večeras krećem na posao, u III smjenu, a moj je red da "pilotiram"
Pratim radar, taj padavinski front je još uvijek jugozapadno od mene, ali polako i sigurno stiže....
https://postimg.cc/grJgtkWM][/url]
 
Kod mene i dalje pada. Jeste sitan ali.... Ima ga bar 20cm. Psenica se ne vidi. Taman da je zastiti od ovih velikih minusa sto je u najavi. A eto nama i besplatnog azota s neba. 🤣🤣🤣
 
Da se nije topio verovatno bi napadao preko 50cm..sreća da zemlja nije smrznuta i da je žedna..trenutno preko 30cm i još pada.

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Kod nas juče nije padao, sad pada, ali se odmah i topi. Za sad je i dalje visina snega manja od 1cm, putevi i trotoari su samo mokri, na travi se zadržava ali i dalje nije potpuna pokrivenost. Trenutna temperatura +0,8 stepeni.
 
Ovde pada ,oko 5cm ga ima mislim,ne pada jako ,i sitan je.Po prognozama sutra i prekosutra ujutru ce biti veoma hladno,za psenice ok jer su pod snegom,kod nas,ako se ovaj ne otopi do veceras.
 
Jutros skodao sa krova auta lreko 15cm snega sa onim od prekljuce ima ga sigurno 25cm. Odlazem prvu prihranu psenice do 01.03.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Temperatura je u minusu (-1) ali se na beonu topi.Ima ga 1-2 cm na travi.Pada ,sitan i redak.
 
Veceras sam pas merio i ima ga 32 cm a i dalje pada. Da su temp bile ispod -5 i da se nije topio lagano bi ga bilo 50+cm. Kod mene je zemlja bas bas vlazna i negde je do ovog snega stajala u doljama. Sreca je da narednih dana ce biti hladno sa minusima pa se ovaj sneg nece topiti brzo. E sad ako kazu da vlage nema u dubljim slojevima sad ce imati priliku da polako to sidje dole. I evo ovi koji su pricali da nema prinosa bez snega pa da vidimo kakva ce godina biti.
 
Kod nas ipak gde se nije topio ga ima oko 10cm,ne 5...moja greska.Nadam se da nece biti jak mraz ujutru.
 
Danas sam putovao Vrsac-Beograd-Novi Sad-Backa Topola-Vrsac. Od Ns do Topole skoro da nema snega,u Vrscu mozda ima najvise,oko 20ak cm.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh