Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Razvedrilo se, sunčano ali hladno. Stvaraju se uslovi za jak mraz noćas ❄️
 
Zlatibor misli da palo 50cm za par dana.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
-6 trenutno, mogu vam reci posle dva dana ciscenja sa ferdzom bez kabine, i danas kada se vracao sa posla, poprecio se mlekadzija na prvoj uzbrdici, pa sisao store dv, da ga povuce, a onda jedva i on krete uzbrdo.. divim se i postujem ljude koji zive na sjenici i slicim mestima na vecoj nadmorskoj visini ::spreman na sve::...
 
Uh, pazi Boga ti, al smo mi razmaženi.

Pa šta bi bilo da imamo zimu kakvu bi trebalo da imamo s obzirom na našu geografsku širinu, odnosno da nemamo okean kao smetnju.

Montreal, Kanada, slična geografska širina i slična nadmorska visina mom kraju:
montreal.png
 
Uh, pazi Boga ti, al smo mi razmaženi.

Pa šta bi bilo da imamo zimu kakvu bi trebalo da imamo s obzirom na našu geografsku širinu, odnosno da nemamo okean kao smetnju.

Montreal, Kanada, slična geografska širina i slična nadmorska visina mom kraju:
montreal.png
Samo neka gruva sneg.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Putine jedan off. Da li si ti onaj Putin sto ostavlja komentare po online novinama i potpisuje se sa ,ako se dobro secam "Putin R.S." ? :)
 
Putine jedan off. Da li si ti onaj Putin sto ostavlja komentare po online novinama i potpisuje se sa ,ako se dobro secam "Putin R.S." ? :)
Koliko se secam nisam, mozda me neko kopira🤣od novina procitam jedino politiku, jedino nesto sto je ostalo da lici ozbiljnom novinarstvu, ostalo je za Bogu plakat i ne citam uopste.
 
Uh, pazi Boga ti, al smo mi razmaženi.

Pa šta bi bilo da imamo zimu kakvu bi trebalo da imamo s obzirom na našu geografsku širinu, odnosno da nemamo okean kao smetnju.

Montreal, Kanada, slična geografska širina i slična nadmorska visina mom kraju:
montreal.png
Izgoreo bi ceo eps... daleko od toga da smo razmazeni, ali vec 5-6 godina se provlacimo sa blagom zimom sto se tice snega, odvikli se ...

Inace jutros -6, nije toliki mraz... a nije ni izvedrilo...
 
Poslednja izmena:
Uh, pazi Boga ti, al smo mi razmaženi.

Pa šta bi bilo da imamo zimu kakvu bi trebalo da imamo s obzirom na našu geografsku širinu, odnosno da nemamo okean kao smetnju.

Montreal, Kanada, slična geografska širina i slična nadmorska visina mom kraju:
montreal.png
Што размажени, па тај океан је ту одувек био? Не верујем да смо ми икада имали канадске зиме, а коме то и треба...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh