Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa Paore, prosečna T maksimalna za najtoplije mesece i jeste gotovo 30*C (29*C). Najveći broj dana smo imali između 33 i 36 stepeni, što je toplo ali ipak daleko od rekorda i ekstremne toplote. Nama je glavna stvar konstantni nedostatak padavina, lako za tempetature. A kad je suvo, automatski je i toplo jer nema vlage da amortizuje rast dnevnih T.
 
Nama je problem sto meteorolozi lupaju kao otvorena vrata i nicemu ne sluze,nisu 3 meseca pogodili vreme niti padavine,koje su u vise navrata predvidjali,nikada vise aplikacija,kojekakvih kurch modela,a procenat pogadjanja ,boze sacuvaj,toliko o tehnologiji 21 veka

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
A sto se obuzdavanja tice,to kod prosecne usijane poljoprivredne glave ide malo teze,kaze juce komsija(koji je pod parolom ,hocu da napredujem,kupio i sta mu treba i sta ne) ,zove me bankar,nisam platio ratu,rekao sam mu ,ljudi jel vidite koja je susa,odakle mi.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Pa ko se normalan moze ljutiti na meteorologe. Kakve oni imaju veze sa nedostatkom padavina, zbog ovog, ili onog razloga.
Cim Kimi to raspolaze da bi mogao da da 100% preciznu prognozu. On covek samo zna da cita ono sto mi nemamo pojma. Kakvi se podaci njemu plasiraju on to nama samo prevede.
Druga stvar je sto ni on sam ne zna da li su ti podaci 100% tacni.
 
Alo Paore jel ti čitaš redom ili ne moj post se odnosio na ovaj post od Profesora.

Nama je problem sto meteorolozi lupaju kao otvorena vrata i nicemu ne sluze,nisu 3 meseca pogodili vreme niti padavine,koje su u vise navrata predvidjali,nikada vise aplikacija,kojekakvih kurch modela,a procenat pogadjanja ,boze sacuvaj,toliko o tehnologiji 21 veka

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Kod mađara nije ni bila najavljena neka kiša....
daf51befa1f15a86d78cf31c2f8edfef.jpg


Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Neka zza početak padne temperatura...makar...
Ne govore meteorolozi kad će pasti tem.
Ima li naznake da ćemo da zivnemo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh