Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ACA RAIC
Имамо два имена Руско Село и Kisoros (на мађарски МАЛИ РУС),само да нам не уведу дупле санкције
pexkap
Црвена Звезда= Красная звезда
Malinar86
Ех да је пумпа него Гаспромова нафтна поља у нашем атару
 
Sad sam isao malo okolo do kuce iz NS, elem kad se izadje iz Silbasa tifoni pumpe upunu rade, mislim da je luk u pitanju.
Dodjem kuci kad tata sedi sa jednim iz zadruge i kaze danas ceo dan spremali rendzer i pumpu, u utorak krecu da zalivaju da natope pre setve.
Mleko domace skocilo u selu na 90-100din litar.
Sto bi rekli ljudi nije dobro...
 
Kod mene od Đurđevdana do Mitrovdana palo par kapi kiše, i to krajem septembra, jul i avgust temperature oko 38C, noću oko 23-24C, kukuruz na 1,1 ha, kermes je bio, u prva dva tri reda zametnuo plod dužine 7-8cm sa po nekoliko zrna na njemu, ostatak njive nije bilo ni zametka.....
Znam da je zima u februaru 2012 bila nezapamceno ledena i da je trajala dugo kao ova e sada nesecam se da je bila susna kod mene
 
Код тебе можда није али већини нама је та година ебала мајку мајчину. Многи и дан данас трпимо последице 2012.
 
kako je krenulo ovako bez padavina, da budemo srecni ako dobijemo sredinom aprila ili krajem aprila kisu:nono:
 
Šta ima posebno da se kaže, dominira kontinentalni anticiklon uz stabilno vreme preko cele Evrope maltene...evo ukupnih padavina u narednih 6-7 dana.
Sreća pa je kod nas bar hladno, zbog voća, ali i to će se promeniti jer Sunce je jednostavno prejako.

icon-12-165.png


me-Rz20220317-0000-26400.png
 
Ma bre ne dramite, minus je nocu, kukate nema vlage, a koliko ima do leta ... preterivanje stvarno, to je fabrika pod otvorenim nebom, tu mnogo izbora nema, to je sto je...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh