Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za Beograd u proslom talasu nisu davali nista a on dobio stotku ,znaci od sad vise verujem pasulju i gatalinkama nego modelima i prognozi.
Nisu u stanju sabrati se unutar 12 sati od desavanja , pa kakva je to onda prognoza.
Na pola sata pred kisu i moja pokojna baba je znala da ce padati.
 
Beograd ima da dobije još 100 litara. To je sigurno
Њима треба воде, да се расхладе...свеједно је рана јефтина, купи ће се оно што буде мањкало, имамо ми коња аз трку звани ИТ сектро, он је примат у развоју државе, пољорпивреда коме то треба...
 
Za okolinu Beograda (okolo 20-30km) su itekako davali, ne mlatite. Nemoj da vraćam onu kartu.

Screenshot-20220704-213518-01.jpg


Neće Beograd dobiti ništa više od litre, dve u ovom talasu, samo drame i senzacionališu bezveze.
 
Kimi jel su ovo nove slike ili stare? Dakle mi oko Beograda da se ne nadamo da ce je biti? Znaci okolo ce padati a mi rupa. E jbg. Bolje u gradu BG da ne bude ni kapi a da okolo raspodeli tih 100 l svakome po malo.
 
Kolega malo li je 30 lit. Za ovaj deo Srema gde su Golubinci nebudeli sutra padavina podbacaj u prinosi će da bude preko (50%)
 
Danas pre ulaza u Klek 4-5 tifona zalivaju kukuruz.Vidi se da je zalivan i ranije ali ima mesta gde je ostao mali i podgoreo ,tj pobeleo je Da li ima neko iz okoline da zna šta se tu dešava ,da li je redovna setva ? Iz auta nisam mogao da ocenim .
To je zadružno, postrna setva u pitanju. Navodnjavani su od samog početka setve, mozda se neki nisu dobro užilili, ili nisu dobili dovoljno kad je trebalo zbog vetra... Inače taj kukuruz im ide u slažu.
 
Izbrisase sve najave za kisu na prognozama. A na radiju najavljuju biblijski potop, samo sto ne kazu ne mrdajte iz kuce vreba opasnost.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh