Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam jednu parcelu od 15 jutara. Posejana soja. Imam bunar na njoj i razmišljam makar to da spasem...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Mixer oprljices je jos vise hladnom vodom iz bunara, tako su u Vilovu zalivali Bojanici jedne godine, otisla u krasni posle 2 dana. Oni su i sada zalivali kukuruz kraj salasa pa eno podgoreo
 
Mixer oprljices je jos vise hladnom vodom iz bunara, tako su u Vilovu zalivali Bojanici jedne godine, otisla u krasni posle 2 dana. Oni su i sada zalivali kukuruz kraj salasa pa eno podgoreo
Nije tacno,ja zalivam,i po belom danu,nista joj nije,ko moze neka spasava,kise nema niti ce biti,bez vode ,soje na mnogim njivama nece bitini za kombajn

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Danas pre ulaza u Klek 4-5 tifona zalivaju kukuruz.Vidi se da je zalivan i ranije ali ima mesta gde je ostao mali i podgoreo ,tj pobeleo je Da li ima neko iz okoline da zna šta se tu dešava ,da li je redovna setva ? Iz auta nisam mogao da ocenim .
 
Danas pre ulaza u Klek 4-5 tifona zalivaju kukuruz.Vidi se da je zalivan i ranije ali ima mesta gde je ostao mali i podgoreo ,tj pobeleo je Da li ima neko iz okoline da zna šta se tu dešava ,da li je redovna setva ? Iz auta nisam mogao da ocenim .
Možda je vetar duvao prilikom navodnjavanja pa nije dobacio.
 
Neko pijan dosao na posao pa poceo da lupa
1ac720318ea6cd8ffa35b53dcfb195c1.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Tačno se gasi deo oblaka koji bi trebalo da pređe preko vojvodine. Biće pušiona od ovog što nailazi.....opet.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh