Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izgleda da svi cekamo Kimija da izadje sa tim kartama pa da vidimo sta se predlaze. A bice ono sto padne. Iskreno mi je zelja da cela Srbija dobro pokisne sa jednom tihom natapacom od 30+ litara.
 
Otkud danas! Sinocni rezultat.
Gledam onu statisticku tabelu sto je Kimi postavio koja se odnosi na B. Karlovac i verovatno su tacni podaci ali na zalost ne i za nas ovde na nekih 12 - 15 km.
Maj 18.1 i Jun 17.4???!
Ako ne racunamo sinocnih 11 lit onda sigurno nije bilo vise od 20 lit sve ukupno od 1 Maja do sinoc i to u nekoliko navrata i nikad vise od 5-6 lit u jednoj turi!
 
Izgleda da svi cekamo Kimija da izadje sa tim kartama pa da vidimo sta se predlaze. A bice ono sto padne. Iskreno mi je zelja da cela Srbija dobro pokisne sa jednom tihom natapacom od 30+ litara.
30+ više nije želja nego potreba da bi usevi bili podmireni do sv Ilije. Sve manje od toga je katastrofa u najavi. A kako vidim, smanjuju za petak i vikend a za nadalje ništa u najavi...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Mixer87kac znam da treba više i to mnogo. Pa prvi ja bih voleo da kod svih padne 100 l. Ali opet je dobro i da padne i tih 30. A vidim kao i mnogi da se smanjuju najave za period danas noć - subota prepodne.
Evo čekamo Kimija da sabere sve karte pa da nam kaže šta ti svi modeli daju za ovaj period.
 
Evo šta kažu
89610ffd3460ef555031a79518200549.jpg


Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Sve losiji izlazi modela, ali ima vremena u foto finisu, ako sada ne padne pitanje je kada ce.
 
Da Zeljkoo i iti isti modeli izbaciju da od sledećeg vikenda temp idu i preko 40. Nadam se da im se neće obistiniti. Pa to niko živ neće moći da izdrži.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh