Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel ovaj Rain Alarm došao iz budućnosti?! Uvećao sam sliku maksimalno za moje mesto, ucrtane su sve postojeće lenije, ali vidim i ucrtanu saobraćajnicu koja za sad ne postoji, ali je planirana. E sad, pitanje je da l' kao ova nova brza saobraćajnica Sombor-Kikinda, il' kao obilaznica oko Srbobrana koja je još davno planirana u prostornom planu opštine Srbobran. Uglavnom, ucrtan je put koji još uvek ne postoji, pa me zanima (ako neko zna) iz koje baze uzimaju karte meteorološki sajtovi? Možda nam Rain Alarm da odgovor koji muči mnoge Srbobrance gde će proći novi put, tj. čije će njive seći, a ovi iz opštine neće to nikom da kažu...
 
Kimi znaci velik deo Vojvodine ce ostati potpuno suv, a ispod Save i Dunava potp.
Kod nas ako nssto padne bice simbolicno?
Da li sam dobro shvatio 🤔
 
Jel ovaj Rain Alarm došao iz budućnosti?! Uvećao sam sliku maksimalno za moje mesto, ucrtane su sve postojeće lenije, ali vidim i ucrtanu saobraćajnicu koja za sad ne postoji, ali je planirana. E sad, pitanje je da l' kao ova nova brza saobraćajnica Sombor-Kikinda, il' kao obilaznica oko Srbobrana koja je još davno planirana u prostornom planu opštine Srbobran. Uglavnom, ucrtan je put koji još uvek ne postoji, pa me zanima (ako neko zna) iz koje baze uzimaju karte meteorološki sajtovi? Možda nam Rain Alarm da odgovor koji muči mnoge Srbobrance gde će proći novi put, tj. čije će njive seći, a ovi iz opštine neće to nikom da kažu...
Ni kod nas se ne zna tacna trasa.
 
To bi trebala da je trasa brze saobraćajnice Ki-So. Od jesenas je ova opcija puta, inače je menjaju svake godine barem jednom. Kod nas su posadili ljudi dosta voćnjaka nadajući se prethodnom planu, po novom, kao što je ovaj na rain alarmu, put ih promašuje i ostaju im voćnjaci :D
 
Napolju fenira ne vidjeno, vruc vetar odvaljuje, ako posle ovog nesto ostane i padne kisa alal nam ... ta😂😂😂😂😂
 
Pogledajte na radare kakve oblacnosti dole ispod Dunava ....skoro 3 meseca gledam istu sliku,a kad trebaju oblaci da predju u vojvodinu raspadnu se samo tako ....
 
Evo bas gledam Arkadije i ne verujem, kao da je neko zakucao tu oblacnost dole, ili postoje neka vrata ka ovamo, pa se zaglavila i ne mogu da se otvore.
 
Jel ovaj Rain Alarm došao iz budućnosti?! Uvećao sam sliku maksimalno za moje mesto, ucrtane su sve postojeće lenije, ali vidim i ucrtanu saobraćajnicu koja za sad ne postoji, ali je planirana. E sad, pitanje je da l' kao ova nova brza saobraćajnica Sombor-Kikinda, il' kao obilaznica oko Srbobrana koja je još davno planirana u prostornom planu opštine Srbobran. Uglavnom, ucrtan je put koji još uvek ne postoji, pa me zanima (ako neko zna) iz koje baze uzimaju karte meteorološki sajtovi? Možda nam Rain Alarm da odgovor koji muči mnoge Srbobrance gde će proći novi put, tj. čije će njive seći, a ovi iz opštine neće to nikom da kažu...
Где да погледам тај Реин аларм да видим качи, ли та нова траса моје њиве?
 
U gradu sipa već pola sata i duva toliko da kiša pada skoro horizontalno. U selu (7km od grada) samo oluja i tek poneka kap. Bar će gradski parkovi da budu zeleni.

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh