Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cirikovac selo 5 litra delovi Pozarevca prema Moravi 20 litre

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Samo ovde ova vukojebina suva,verna do kraja :mad:.Jun za sad ,ja upisao jedino 7 litara od pre par dana ,stoga to je to ,ono po 2-3 litre ako je bilo ne racunam,beskorisno je za biljke.I danas je palo 2.5 litre,znaci jedino sto napravi sparinu tesku,nista drugo.
 
Ipak ce onaj Maticev djoka deb'o pripasti samo odabranima 😂 Al sta je tu je, sto kaze onaj "pametni" iz Bavanista trebamo biti zahvalni sto smo i zivi, jer ne znamo mi sta je muka! Namuci se covek sa onolikom kisom pa poceo da ceni zivot🤣😂
 
Samo ovde ova vukojebina suva,verna do kraja :mad:.Jun za sad ,ja upisao jedino 7 litara od pre par dana ,stoga to je to ,ono po 2-3 litre ako je bilo ne racunam,beskorisno je za biljke.I danas je palo 2.5 litre,znaci jedino sto napravi sparinu tesku,nista drugo.
Znaci bolji si od nas. Ovde nemerljiva kolicina, 100 kapi na staklu od kombajna. Opet na ovaj pojas severno od Vrsca ne mogu da naidju oblaci. Zbog necega stalno taj deo izostane. Nemoguce da je slucajnost. Nesto sigurno izaziva da oblaci ne idu u ovaj deo.
 
Sad sam čuo, 40+ litri u tom središnjem delu atara, skroz severni deo 30+ litara, malo severnije od sela takođe 30+ litri, u selu 12l, južni deo ka Sirigu posle radio stanice 0 litri. Tamo gde su mi njive ispod 10l, sad dal je 5 ili 8 nemam pojma...
Bilo je tamo i od radio stanice,na lenijama lezi voda
 
Ipak ce onaj Maticev djoka deb'o pripasti samo odabranima 😂 Al sta je tu je, sto kaze onaj "pametni" iz Bavanista trebamo biti zahvalni sto smo i zivi, jer ne znamo mi sta je muka! Namuci se covek sa onolikom kisom pa poceo da ceni zivot🤣😂
Pa vidiš taj "pametni" ceni i tri litra kiše ako padne svaki dar sa neba meni je ok jer poklonu se u zube ne gleda.Samo da napomenem da kod mene i dalje pada nije pljusak al natapa.
 
Ništa.. a mislio sam da danas ne može da promaši! Kimi, kad da očekujemo nešto, kad je sledeća šansa?
 
Šupljak kod Ludošog jezera JI od Subotice 61l, Feketić pored Krivaje ravno 70l. E davno se tako nije ispadalo. To već nije infuzija nego pravi spas.

Pojas dakle Subotica pa ka Senti i Kikindi i tu severno od Srbobrana i Vrbasa je bilo baš veselo.

Ima šansi već sutra, pa ubrzo ja bih rekao i tamo u drugoj polovini sedmice.
 
Kimi lepo si pogodio za moj kraj za danas. Svaka ti cast. Evo vec 3-4 sata pada sto jace sto slabije. Bez vetra i prava natapaca.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh