Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Пази се ти да једно јутро не видиш трактор тамо неки како оре твоју земљу. Иде се том логиком кад већ нема кише шта ће ти и земља,или државна је,што значи наша је :haha:
To obicno zuta felna bude?!
Pretio je vec u pp tuzbom za lazi i klevetu naneti dusevni bol! Cuj Bol 🤣🤣🤣
Drzavna ga jako pece, pazi da i ti ne popijes tuzbu!!!
 
To obicno zuta felna bude?!
Pretio je vec u pp tuzbom za lazi i klevetu naneti dusevni bol! Cuj Bol 🤣🤣🤣
Drzavna ga jako pece, pazi da i ti ne popijes tuzbu!!!
Nemoj, necu moci zaspati🤣da bi nekog tuzio moras sam biti bez putera na glavi, inace tuzba na nos izadje. A svjedoka puno selo🤣🤣kao sto jedan drugar iz Nadalja kaze, ju ju 🤣
 
Evo za neverne "Tome" isao je fron celom duzinom i sad se razdvaja lagano al sigurno! Bavaniste sigurno nece promasiti, verovatno su pojedinci posetili Etiopiju pa z'dusno cene i to malo desetine i desetine litara!
Moj drug ne meri kod njega jer nije ni zanimljivo meriti kad vec pada, ali zato zna da trebamo Etiopiju posetiti!
Cak nema ni poverenja u nas vec se raspita kod Kimija😂
Eb.m li te sreco! Dolazi front do vrata pa se predomisli i ode!
 
Bilans od petka do danas 29l, pojedini delovi mislim da su dobili i vise. Bilo je i leda malo je pocepao listove. Videcemo da li ce popraviti bilans jos malo ovo sto ide sa zapada.
 
Kod mene u ovom delenju danas ukupno palo 5l. Kazu da je najava i popodne. Nadam se da ce je biti jos i u vecoj kolicini.
 
Pade i kod mene konacno lepa kisa.
U dva navrata tj u ovoj turi je palo minimum 34 litara koliko je u kisomeru, mada mi je grad malo pri vrhu kisomer razlupao tj venac kisomera pa je palo mozda i celih 40 litara.

Sada po radaru vidim da oblak ide na mene. Mozda jos doda nesto :ppozdrav:
 
Радар рхмз-а је приказивао јак ''облак'' одраз са жутом и црвеном бојом али изгледа да се распао испред Смедерева. Е такве смо 'урате среће.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh