Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pada ona prava dobra natapača. Po radaru još oblačnosti ide putanjom prema nama, nadam se da će se ti oblaci održati i stići do nas...
 
Očekivano, nije sterilno po Vojvodini, ima razvoja ali ipak je površina izložena relativno vala.

Ovde juče ludo nevreme, potop, grad, vetrina...palo oko 70 litara:
image7.jpg

image0.jpg

image4.jpg

image5.jpg

image6.jpg
 
70 litara!!!:eek:

Neverovatno za nas, evo celu noć pada a nepune 4l u kišomeru...
 
Da da, ludo je bilo kod nas. I dalje nemamo struje.

Peet, ovo će ipak više obradovati Zrenjanince i Arkadija, jer je strujanje zapadno. Deluje kao da se spušta južni krak, ali rekao bih nedovoljno do tebe. No po radaru ima finog razvoja iza po Bosni pa moguće da nešto od toga preživi, ipak ima dinamike i ne gase se oblaci tako brzo.
Sam si rekao, ne da se razbiti tako lako maler pa to ti je...to je čudo jedno. Srećom pa karte poprimaju pravi karakter kakav i treba za ovo doba, da maltene svaki dan u narednom periodu nastavlja gde gde da niče nešto, pa će jednom vala valjda potrefit sve ga jebalo, nego što peščanik otkuacava, valjalo bi što pre moguće...ove infuzijice od par litara ni ne računam, to ni da umije biljke nije..
 
Da da, ludo je bilo kod nas. I dalje nemamo struje.

Peet, ovo će ipak više obradovati Zrenjanince i Arkadija, jer je strujanje zapadno. Deluje kao da se spušta južni krak, ali rekao bih nedovoljno do tebe. No po radaru ima finog razvoja iza po Bosni pa moguće da nešto od toga preživi, ipak ima dinamike i ne gase se oblaci tako brzo.
Sam si rekao, ne da se razbiti tako lako maler pa to ti je...to je čudo jedno. Srećom pa karte poprimaju pravi karakter kakav i treba za ovo doba, da maltene svaki dan u narednom periodu nastavlja gde gde da niče nešto, pa će jednom vala valjda potrefit sve ga jebalo, nego što peščanik otkuacava, valjalo bi što pre moguće...ove infuzijice od par litara ni ne računam, to ni da umije biljke nije..
Na taj front iz Bosne sam pomislio jer ovaj severniji nece do nas.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh