Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas 6 litara....

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Tovarisevo 40, Backa Palanka 50 l za 2 ipo dana.
Prosle godine si kukao za sav novac, toliko da smo vecina verovali da je to stvarno tacno da si bez padavina bio, da bi posle iz tvojih usta za tv dao izjavu za skoro 2 t soje po kj, dok smo mi ovde jedva prebacili 1 t.
Sad si najvise od svih dobio a prvi ces krenuti sa kuknjavom!
Zanimljivo mi je jedino to kako si se sad izleteo i dao izjavu jer uglavnom krijes kolicinu padavina!
 
Они који највише кукају ти имају највише, а и даље кукају константно....не везано за нашег колезу паора, говорим генерално у свим струкама....
Jesu to oni što su u školi uradili kontrolni najlošije, a dobili najbolje ocene? 😂.
Inače kod nas u ovih par navrata skupljeno oko 45 litara,i to se vidi na terenu.😊
 
Kod mene juče i sinoć u dva navrata po 5 l. Ukupno za ovaj period kada je počelo da pada je 3+9+5+5= 22 l. Za sada sam zadovoljan mada može uvek bolje i više. Valjda će je biti i narednih dana. Bar je tako u najavi. Primeću je se i po biljkama da su "veselije".
 
Jedna mala ispravka, kisa prethodna kao i sve predhodne opet nije bilo u bermudskom trouglu tj Titelskom ritu,vise ne verujem da za 400m odatle padne 10 l a ovde nista ,to je deo uz usce Dunava i Tise
 
Druže I Titelski breg nije prošao ništa bolje, jako malo padavina! U selu je i palo nešto, ali breg i rit, ništa ili jako malo, ispod 10 litara u Maju!
 
Najavljuju neki jaci ciklon za 6.6 hoce li nesto pasti kimi? I kao ima izgleda za sredinu juna opet padavine par dana sa zahladjnjem...
 
Они који највише кукају ти имају највише, а и даље кукају константно....не везано за нашег колезу паора, говорим генерално у свим струкама....
Prokletstvo je to stvarno,koliko god da imaju oni kukaju i nezadovoljni su
 
Jos je daleko ovo kako bi se moglo poverovati!
Kimi druze, mislis li da je ostvarljivo?
Vidim da su u medjuvremenu neki modeli izbrisali verovatnocu padavina!
c9a9b5cb1e03e9622fb76d1016217c93.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Reč - dve o vremenu ;)

Narednih 5 dana pravo letnje vreme...temperaturni maksimum u subotu i nedelju...oko 32 kada se i mogući popodnevni pljuskovi i lokalno nevreme.Pad temp. i nešto više padavina od utorka.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh