Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Subota u zoru 10 litara u cugu,tokom vikenda jos 5 litara iz vise puta...nocas 2 litre a grmelo kao da ce potop...cekamo oblak iz Bosne...
 
Toliko je palo za sat vremena ? Kod mene 1 litra i noćas 1 .Od juče ujutru do sada 5 litara.
Ja moram da se ispravim. Čuo sam da je padala kiša izmedju 6 i 7 sati a bio sam u krevetu. Kad sam ustao video sam u kišomeru 8 litara i zaključio da je to rezultat. Pokolebao sam se kad si me ovo pitao i pozvao kolegu da proverim koliko je palo kod njega. I on kaže 2 litre. Ja izgleda nisam ispraznio kišomer sinoć i sad sam pogrešno izvestio. Hvala ti Kiraj što si me pitao i ujedno se izvinjavam svima.
 
Poslednja izmena:
Ovaj oblak sto dolazi sa zapada nadam se da ce i nas zahvatiti,inace jutros palo 5 litara,bas me prijatno iznenadilo.
 
3l niotkud 😂 Napredno!
Друже велика грешка у корацима.Кукај и пиши како није пало,то је рецепт,овако кад пишеш 3л,5л,1л, људи мисле да само код тебе пада у нпр негде у Бачкој не.А у стварности код тебе 3л а тамо 33. :haha: :haha:
 
Друже велика грешка у корацима.Кукај и пиши како није пало,то је рецепт,овако кад пишеш 3л,5л,1л, људи мисле да само код тебе пада у нпр негде у Бачкој не.А у стварности код тебе 3л а тамо 33. :haha: :haha:
Vidis da nam broje svaku litru i isedjuju😂😂 Kada bi mogli oteli bi nam i to malo.
 
Najzad prava majska kisa ,bez oluje ,grmljavine i sto cuda .
Natapaca na sirem podrucju solidnog intenziteta , koliko ce nacureti videcemo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh