Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da ne zamere ostale kolege, ali veruj mi od juče mi misao u glavi, "jaoj kišo samo se dovuci u te Lokve kod Peet-a kako znaš i umeš":pecanje:

Ne vredi sad više išta gledati, samo radar, iako su za dobar deo Srema šanse još porasle malčice (isto za toliko smanjene za krajnji sever i severoistok zemlje)
Biće neka aktivacija i u Podrinju, ali to zbog zapadne struje da ako više zakači deo Mačve i nastavi možda dalje severom Šumadije ka Stigu. Nekako u glavi mi, kao po ovoj karti koju sam crtao, da će krajaajni jug Srema uz Savu (ispod Mitrovice, tamo ka Obrenovcu) i krajjnji jug Banata uz Dunav ostati u procepu.
 
Da ne zamere ostale kolege, ali veruj mi od juče mi misao u glavi, "jaoj kišo samo se dovuci u te Lokve kod Peet-a kako znaš i umeš":pecanje:

Ne vredi sad više išta gledati, samo radar, iako su za dobar deo Srema šanse još porasle malčice (isto za toliko smanjene za krajnji sever i severoistok zemlje)
Biće neka aktivacija i u Podrinju, ali to zbog zapadne struje da ako više zakači deo Mačve i nastavi možda dalje severom Šumadije ka Stigu. Nekako u glavi mi, kao po ovoj karti koju sam crtao, da će krajaajni jug Srema uz Savu (ispod Mitrovice, tamo ka Obrenovcu) i krajjnji jug Banata uz Dunav ostati u procepu.
Ccc... Znači moguće da nas opet promaši kiša. Ne bi me čudilo. Trenutno stanje je baš,baš loše. I onako mi postaje muka od ovog posla,još sad i sa vremenom katastrofa...
 
Kimi ajde molim te pogledaj jos jednom i dobro tw sve radare i karte i kad se budes javio da ne bude taj procep za Obrenovac.
 
Evo prognoze za sutra,bice kise sigurno I to na ova mesta,Temerin,Srbobran,Vrbas,Kula,Sombor,pa do Bezdana,potom Baranja,pa Madjarska. Idem motorom,i onda uglavnom bude lepe kise.🙂
 
Kimi, jel su sad bolji izgledi za Kać od prošlog puta ili će opet da nam dodje do nosa pa ode?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Taman otkucao isto pitanje... Dogovorio špartanje za ujutro pa da znam da krećem ili ne...
 
Na radaru sa zapada crni oblaci ka nama... Kimi komentar. Ovo da je dan led bi bio ko jaje
 
Trenutno se cuje slabo progrmljavanje sa zapada ,ako nas i ovaj talas promasi mi smo za ovu godinu zavrsili.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh