Vremenske prilike u 2021-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovde pao dosta ali se topi polako.Bilo bi dobro da ostane pokrivac za mrazeve koji dolaze.
 
Kod nas nekih 5 cm al se topi sa krovova.temp oko 0.Po polju se lepo beli ako ovako ostane strnine ce biti ususkane za vikend.
 
Kod nas par cm. i topi se.
Ko je pre podne ugrabio da napravi sneška,napravio je. :)
 
Definitivno dolaze ledeni dani (a kad će ako ne sad), oblačno, ponegde magla, mala šansa za padavine...jutarnji mrazevi od -6, dnevne će retko gde prelaziti 0, najhladniji dan: nedelja -10 dnevna -3, toplije od utorka.
 
Od juče preko 35cm snega,opšti kolaps sa strujom neka naselja preko 24 časa bez el.energije..moje selo na rekordnih 19 sati bez struje, gore nego za vreme bombardovanja. Sada opet pada nešto sitno,između snega i kiše ,temperatura oko 0 celi dan.

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Nekih 20cm snega, ali se brzo topi. Od jutros vec upola manje. Valjda nece dugo trajati jaki minusi sto nailaze, bas nesto i nisam odusevljen kad moram pojilice da odmrzavam.
 
Kod mene lepog snega napadalo. Kamo sreće da je ovo palo pred Novu godinu pa da za praznike bude prava zimska atmosfera.

Sutra koljem svinje, biće taman pravi dan za svinjokolj... Sneg i temperatura oko nule. 🙂
 
Kod mene je kiša padala nekoliko dana. U nekoliko kuća u selu je prodrla voda. Ima i štete u ataru pored kanala, ali ne značajno. U jednom prigradskom naselju je voda poplavila skoro sve podrume i tu su postradali kotlovi za grejanje, bukvalno su bili skroz pod vodom.

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh