Vremenske prilike u 2021-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Još 20 litara tokom noći i dalje pada.Izliće nas kao hrčkove. 🤣
 
Sinoć padala kiša, u jednom trenutku prešla u sneg. Evo ga jutros par centimetara i sitni još pada.

Poslato sa MRD-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ima mesta, samo neka pada.Tamo gde je rizično nema useva već je oranje pa neka kisne.Prošle godine u decembru smo dobili cele 3 litre kiše a sada smo prešli stotku.
 
Matiću pa ne mora sada da se sva ispada. Neka malo proredi i ostavi nesto za proleće i leto. Ako kod tebe ima mesta kod mene je ostalo još samo malo. Svi kanali dobro puni. Iskreno ne bih opet da proživljavam ono iz 2014. Onda beše maj mesec pa i nije tako hladno bilo a sad bi bilo baš baš čupavo.
 
Kod nas od juče ujutro do danas ujutro 15l, sa prethodnim danom ukupno 31l. Što se mene tiče samo nek pada, kod nas je fali još dosta.
 
To vi koji nemate vodolezja mozete zeleti kise i kise ,ja idem sutra-prekosutra da pustam vodu iz nekih psenica ,garant je ima na nekim parcelama,nadam se da gresim.
 
Mirban ne preteruj.Ne pitamo se ni ti ni ja, ako joj se 'oće ona će padati, ako joj se neće, neće padati.Bez zimske rezerve vlage možemo da se slikamo sa svime a kako drugačije da se nadoknadi nego padavinama!?Malo smo zaboravili kako u stvari izgleda normalno vreme kod nas pa pravimo od muve magarca.
 
Mirban ne preteruj.Ne pitamo se ni ti ni ja, ako joj se 'oće ona će padati, ako joj se neće, neće padati.Bez zimske rezerve vlage možemo da se slikamo sa svime a kako drugačije da se nadoknadi nego padavinama!?Malo smo zaboravili kako u stvari izgleda normalno vreme kod nas pa pravimo od muve magarca.
Mislim da u ovreme treba biti snega i mraza ne kiše.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh