Vremenske prilike u 2021-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Završilo leto.

50047388.jpg
 
Od srede do nekih 15h danas palo 41l...mislim da je od tada palo bar jos 5l a pada i dalje a i padace kako izgleda
V1Sm3hA.jpg
 
Gledam već par sati radarsku sliku iznad Beograda i nema ništa a kiša pada li pada. Isto tako i između Šapca i Valjeva na radaru sve čisto, a kad nazovem moje na selu kažu pada?
 
Pamtite ove padavine!
Kod nas 18,5 sto se tice ovog poslednjeg talasa - da kazem ~ nedelju dana. Pa nemojmo posle o agrotehnici...
 
Ta varijanta ne može za druge oblasti, samo u Sremu funkcioniše iz razloga što ne znam tačne šifre a ne bih da lupetam pa slučajno dezintegrišem Banat. 😱 Tako sam onomad čačk'o, lupio pa nestade Atlantida, Maje, Inke...

Znam sve... ne vredi da posaljem samo "sirinu i duzinu"... zato i nismo stupili u kontakt onomad, posto se vremenom ispostavilo da nije sve jedno... pocela je kuknjava sa strane nekih kolega u vezi viska padavina, a i bio sam i ja u okolini Sombora i Apatina (bar da vidim kisa kako izgled'i) pa sam se sav najezio, sta cemo s onima koji ne znaju da plivaju...
 
Od ovog talasa ,sreda popodne -utorak jutro 40 litre.Malopre je stala.Morao sam da korigujem količinu .Nije 44 nego 40.
 
Poslednja izmena:

ЗА наш крај сасвим довољно могла би сада и да стане да се посеје и покоси што је остало.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh