Vremenske prilike u 2021-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jutros je bilo par kapi nesto pre 6,a vetar ne posustaje,sad kad upece bice to feniranje samo tako ....::lose::.
 
Kiraj ma neka oni najavljuju za kad hoće daj samo da se ispuni to što oni predviđaju. Pa neka bude i svakog vikenda,
 
Od juče "vreli talas" i zvanično stupio na dužnost...Vreli dani od preko 35 stepeni (u sredu i 39) sve do subote 7. avgusta.
 
@kiraj, pre nekih 20ak godina kod mene je kiša u toku leta padala svaki vikend (uglavnom noc subota na nedelju). Neverovatno, ali celo leto je tako bilo. Bio sam osnovac tada, tako da se ne secam tačno godine, ali ostalo mi je u sećanju jer sam tada dedi pomagao oko poljoprivrede.
 
Razmisljam nesto pa i meni se cini da je najcesce nedeljom padala kisa .Jedino logicno objasnjenje sto mi pada na pamet ili da se vikendom vise pamte kise jer se manje radi , i vise si kuci i, ili da ima nesto ... Bar sto ,dvjesta godina cijela zemaljska kugla je u istom ritmu , subota i nedelja pogotovo , se manje radi ili nikako , manje su aktivnosti , kretanje , zagrijavanje zemlje . I tako na cijeloj planeti stalno u istom ritmu . Mozda nema veze a mozda i ima
 
Kimi ima li nekih naznaka za promenu vremena uskoro? Msl da padne ova temp a može i neka kiša neće da smeta. Onaj Đurić je najavljivao pršle nedelje da će period ove nedelje pon-sreda biti ovako vrelo a onda kreće promena i opet strujanje neke hladnije vazdušne mase u zapadnoj evropi koju možemo i mi osetiti. Ako možeš samo nam daj neke podatke da li od ovoga ima nešto ili ne. Hvala
 
Uprzilo danas lepo. Sinoc sam prskao nesto i bio u ataru. To je za neizdrzati kolika je vlaga bila. Morao sam povremeno paliti brisace jer se hvatao konfez na staklu. Klima radi u kabini, a napolju vlaga 120%
 
Meni je prethodnih dana baš lepo.Letovanje na baliranju.Vetar pirućka, sunce rasp.zdilo zrake, vile sa pogledom na Panonsko more, šta ćeš bolje od toga.
 
Meni je prethodnih dana baš lepo.Letovanje na baliranju.Vetar pirućka, sunce rasp.zdilo zrake, vile sa pogledom na Panonsko more, šta ćeš bolje od toga.
Moram priznati, meni je dojadilo.. Osladilo mi se sa roll presom, i sad što moram ovu slamu u kockice nikako mi se ne da, baš me mrzi.. Tata dao ostavku, otišao na more, ostali ja i miloica sami, pa mi dosadno..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh