Vremenske prilike u 2021-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.07. 27 litara
17.07. 88 litara
18.07. 21 litar
19.07. 5 litara

Ukupno u ovoj turi 141 litar. Ja prezadovoljan.
I opet da napomenem, kanali su skroz prazni.
 
Juče kod mene ništa nije padalo. Možda bude još danas neke kiše ali.... Za ovo deljenje je za sad dovoljno mada nije palo kao kod nekih 100+ l. Valjalo bi kada bi pre ili za Sv. Iliju palo još ovakva kiša. Ali priroda je čudo.
 
Noćas 18, ukupno od početka talasa 90l.Treba još toliko.
Sad smo skoro isti, kod mene u Surčinu 19. Ali išao u to vreme u Zemun, tamo ako nije sručilo 100l medju zgrade nije ništa! Bujica s'nekog surduka mi pomerila auto skoro metar u stranu dok sam prolazio nekom ulicom... Nisam na momente video kola ispred na 10m! Vratio se nazad, kod nas pada onako k'o sa grane kad streseš 🙄
 
Kod nas zvanično po stanici Morava 90-tak litara ali lokalno je preko 120l.I bilo lepo dva dana,danas vec probija sunce i ne moze da se diše,kad bi ostalo sveže još par dana bilo bi super,ovako disanje na škrge.
 
I meni se cini da to nema efekta . Dali ima efekta u skretanju konvektivnih padavina , tj dal oce da razbije pljusak ?
Protiv gradna raketa ti izaziva kisu a ne razbija je,i nije 100% efektivna,po mome misljenju ako se sve kockice da deluje nekih 30 posto da se izbegnu vece nepogode

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh