Vremenske prilike u 2020-oj godini

Palo poprilično kise, neki jecmovi polegli...
 
Nema mi draže nego kad vidim lepu kišu u nekom od delova Banata, severnom Banatu zbog toga što je najsušnija oblast a u južnom zbog jačine i zastupljenosti košave. Makar je taj južni deo generalno danas fino ogrebao. Kažem to po Banatskom Karlovcu, koji je dobio 23l. Vrščani će se javiti sa svojim količinama, ali i tamo je verovatno blizu 20-ke.
I kod nas otprilike toliko možda i koja litra jače,atar nam se graniči sa Karlovačkim.
 
Danas oko 15lit bilo pre 2 sata kad sam pogledao+5lit od pre 2 dana nije lose.
 
Nema mi draže nego kad vidim lepu kišu u nekom od delova Banata, severnom Banatu zbog toga što je najsušnija oblast a u južnom zbog jačine i zastupljenosti košave. Makar je taj južni deo generalno danas fino ogrebao. Kažem to po Banatskom Karlovcu, koji je dobio 23l. Vrščani će se javiti sa svojim količinama, ali i tamo je verovatno blizu 20-ke.

Napokon! Posle svih najava ovih dana i cistih promasaja NULA lit, veceras u dvoristu izmereno 27 lit. Hvalim te Boze!
 
Ko ne veruje koliko je palo ovde,neka dodje pa neka vidi,stvarno se lepa kisa ispadala i jos uvek pada. Premasilo je 20l sigurno,modeli su davali 16l i mogu reci da su pogodili, i to EC.

Napisao si da kod tebe sve pliva, a sad kažeš da je premašilo 20 litara. Da li znaš kolika kišetina treba da padne da bi sve plivalo???
 
Nazad
Vrh