Vremenske prilike u 2020-oj godini

Kod mene danas 6.5, i sareno prema itebeju vise, i prema begejcima, obisao sam skoro ceo atar, Daner fabrika je dobila lepu kisu

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Hvala Bogu 15l ovde. Fali jos, ali za pocetak je i ovo dobro. Za psenice preko potrebna da bar malo umanji stetu.
 
Nema mi draže nego kad vidim lepu kišu u nekom od delova Banata, severnom Banatu zbog toga što je najsušnija oblast a u južnom zbog jačine i zastupljenosti košave. Makar je taj južni deo generalno danas fino ogrebao. Kažem to po Banatskom Karlovcu, koji je dobio 23l. Vrščani će se javiti sa svojim količinama, ali i tamo je verovatno blizu 20-ke.
 
Danas 9 litara. Ukupno od srede 16,5 litara. Možda bude još malo večeras...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nema mi draže nego kad vidim lepu kišu u nekom od delova Banata, severnom Banatu zbog toga što je najsušnija oblast a u južnom zbog jačine i zastupljenosti košave. Makar je taj južni deo generalno danas fino ogrebao. Kažem to po Banatskom Karlovcu, koji je dobio 23l. Vrščani će se javiti sa svojim količinama, ali i tamo je verovatno blizu 20-ke.
Za sad Vrsac oko 12L ali jos pada. Ali gledam sutra odma krece vetar koji ce sve to da izfenira
 
Nazad
Vrh