Vremenske prilike u 2020-oj godini

Нисам запамтио које су друге две општине. Колико сам разумео прогноза је 90% прецизна и тиче пољопривредне производње где ће киша да пада и колико, јачина ветра итд. Потражићу на рхмз

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Koje su to još dve opštine? Mada mi nije jasan termin "precizna prognoza", kako prognoza može biti precizna? Možda samo precizan izveštaj o aktuelnim vremenskim podacima ili prilikama?

A što se tiče trenutne situacije, kod nas sad pada kiša, onako pljusak srednje jačine...
Vrbas i Kula koliko ja znam samo nemam pojma kako i gde to pratiti
 
Koje su to još dve opštine? Mada mi nije jasan termin "precizna prognoza", kako prognoza može biti precizna? Možda samo precizan izveštaj o aktuelnim vremenskim podacima ili prilikama?

A što se tiče trenutne situacije, kod nas sad pada kiša, onako pljusak srednje jačine...
Ha ha . Dobar si . Moze biti precizna , da imas na svaki km kakva je prognoza . To je precizna , samo sto nece biti tacna i pouzdana . Ali to nije vazno ,vazno je da znas za svaki dio sela kakva je prognoza , a sta ce se desiti to je druga prica.:haha:
 
Sigurno znam da je pljustalo od Dunava, pa preko Nopala do zaobilaznice i prema Kerekicu. Prema Obrovcu je otisao oblak, a kod nas u selu se ocesao sa 7 l. Prema radaru vise je palo prema Dunavu gledajuci od Tovariseva.
 
Pre jedno pola sata sam gledao kišomer i bilo je 10.5 litara. Ispadala je još po koja kap pa je moguće (mrzi me da izlazim ponovo) da sad ima i punih 11l. Kiša je u međuvremenu stala.
 
Nazad
Vrh