Vremenske prilike u 2020-oj godini

Sta kazu fesn blogeri, jel moze crna kesa za djubre na glavu dok se dodje do auta(auto je crn takodje)

1f969b97a30068bf9338b2bad27584fa.jpg
 
Још се ниси истренир'о да искључиш струју "на сат" кад почне да грми?
Dzabe druze do sad nikad nije se ovo desilo,to je udario negde blizu i ta faza dobila jacu atruju i skembala stvar...ruteri su veliki plivlacnik groma zato su i crkli

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Dzabe druze do sad nikad nije se ovo desilo,to je udario negde blizu i ta faza dobila jacu atruju i skembala stvar...ruteri su veliki plivlacnik groma zato su i crkli

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

Mozda je udarilo u telefonsku liniju? Tako kod nas na 200m opicio jednom.Stigne preko linje do rutera, telefona...
 
Од данас општина сомбор, бачка топола и још две могу да користе прецизну прогнозу до 90%(тако кажу). Да ли је неко гледао?

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Kako se može pratiti ta precizna prognoza.. Mislim i da je Vrbas u toj priči?
 
Mi upravi došli sa spartanja počela po koja kap.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Од данас општина сомбор, бачка топола и још две могу да користе прецизну прогнозу до 90%(тако кажу). Да ли је неко гледао?

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.

Koje su to još dve opštine? Mada mi nije jasan termin "precizna prognoza", kako prognoza može biti precizna? Možda samo precizan izveštaj o aktuelnim vremenskim podacima ili prilikama?

A što se tiče trenutne situacije, kod nas sad pada kiša, onako pljusak srednje jačine...
 
Nazad
Vrh