Vremenske prilike u 2020-oj godini

Kod nas najaca kisa u cugu sto je pala 7 litara ostalo sve po 3,4 litre. Za zita se vise ne brinemo to smo vec preboleli ali sad vec pocinju kukuruzi da budu kriticni. Inace nocas standardnih 2 litre.
 
Potpuni promasaj prognoza po hiljaditi put ove godine za nas kraj,kako samo lupaju sa tim padavinama to je smesno....
 
Kod nas ništa.

Maj:

01.05. --- 3l
02.05. --- 5.5l
06.05. --- 6.5l
14.05. --- 1l
19.05. --- 12l
24.05. --- 2.5l
26.05. --- 2l
27.05. --- 1.5l
29.05. --- 14l

Jun:

02.06. --- 3.5l
08.10. --- 35.5l
09.06. --- 2l
11.06. --- 10l
 
Poslednja izmena:
Од данас општина сомбор, бачка топола и још две могу да користе прецизну прогнозу до 90%(тако кажу). Да ли је неко гледао?

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Konatice sinoć-noćas 44l, jun do sad 126l, koliko za celi maj. Jbga, taman malo prosušilo, bilo i vetra pa je pomoglo, sad će opet biti 5 kila blata po čizmi
 
Od sinocne grmljavine meni crko televizor,ruter za adsl,iptv ruter i dva reflektora napolje...gde je roknulo nemam pojma znam da je bilo jezivo kao da struja jaca protutnjala kroz celu kucu..ociclgledno da je izazvao grom jaci napon na jednu fazu i to je izazvalo crkavanje uredjaja

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Verovatno misli na glavne osigurace ili fidelku mada bi ona trebala sama da izbaci

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Više pazite na antenske kablove ili kablovsku televiziju, tu mnogo pre zvekne...Krčedin, noćas tačno 0 kapi...
 
Malopre sam došao iz Kikinde .Lepa kiša od Simićevog salaša do kanala,malo pauze pa opet od Vincaida do Bašaida .Nad selom standardnih 5 litara a prema Melencima mislim da nije ni padala.Po radaru deo atara prema Banatskoj Topoli je dobro pokisao.
 
Nazad
Vrh