Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svaka ti čast Komi. Mrtav bi razumeo ovako kada objasnis.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Ako u utorak nebude bar 15 ak litara kod nas ja sam resio idem jednu garaganku da otresem. Da nas prodje maler. Nema nam druge.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Komšo, odradi to onda dva puta.Ono drugi put i za mene,da se ja ne mučim u ovim godinama.Valda će nas to spsiti.:veseljak::
 
Teska srca pristajem. Ali sto se mora nike tesko.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Dragi moj Paore, ja mislim da postepeno dolazi kraj suši i suvom vremenu u čitavoj zemlji, i to u nekoj ne tako dalekoj budućnosti.

Od sutra pa narednih 10-ak dana trebao bi biti čestih prodora sa severozapada, pa i severa bar u vidu frontova, a verovatno će biti tu i konkretnijeg ciklona..

Jedino pitanje je koliko će se hladnoće dovući... hoće li sa njima stići da kažemo tek nešto "svežine", bez jačeg zahlađenja.... ili će jedan od poremećaja iza sebe na nas navući ozbiljnu količinu hladnog vazduha, koja bi donela sneg skoro do nizija i pojavu mraza sa kasnijim razvedravanjem u slučaju vedrih noći.

Elem, za sutra kasno prepodne neki modeli daju fin razvoj ipak za krajnji sever zemlje.... taman pre nego li stigne konkretniji vetar, koji će nakon podneva brzo sve to da pogasi:

Sistem bi stigao Dravom sa ZSZ i onda nastavio kroz krajnji sever Bačke i Banata.. ajd baš da vidimo hoće li ovaj model biti u pravu:

refc_035.png
 
Kimi po YR za uskrs i ponedeljak u mom kraju najavljuju bas bas dobru kisu. Negde oko 28 mm. To je danas prognoza. Ali i kod njih kako sam primetio prvo najave a onda kako se priblizavamo tim danima onda smanjuju. Sta ti mislis o korektnosti njihovih prognoza.
 
Ma ljudi moji daj boze da padne ali sve je to moguce,verovatnoca za kisu je po meni 0.... Daj boze da gresim...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh