Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E Kimi znam ja da ima tih konektivnih, ali oni kad dolaze sa sever, ili istoka, od nih nema nista. Nama treba oblak sa zapada, da predje Dunav pa da se istrese. Ovako ovi sa istoka budu "siroma" :osmeh:
 
Kimi posto si ti najtacniji u prognozi a svi te pitamo pojednacno i ti odgovaras zamolio bih te ako mozes da kazes vreme za celu srbiju.Ovako svi ima da te pitamo svako za svoj kraj.
 
I kod mene skoro nista od kise. Juce palo 3 l i posle toga vetar. Toliko je palo, da sam juce u 2 vec bio u njivi i normalno radio. Sad trenutno tek po neka kap.
 
Dace bog. Kod nas je nenormalno suvo bilo,pukotine su bile u zemlji,cekic da izgubis. Kosava nam redovno,opustosi njive.
 
Kod nas duva nedao Bog pa to iz gaca da te izvuce taman se kisa raspada on je oduva negde u PM,a ovi kod nas samo seku sume i ravnaju salase gde je i jedno drvo bilo sad samo panj ostao ko da smo u sahari.
 
Poslednja izmena:
Taman krene nekako stidljivo da pada kad ono p.c. Vetar je razduva . Tako da ni prašinu pošteno ovih dana skupila nije.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Hoće biti proleća ove godine? Juče bio baš pljusak, a danas suvo i severac ... pećka založena, opet.
 
Bilo ga je kolko ti duša želi u Martu Motorka :osmeh:

Elem, Cveja Po pitaše za prognozu.

SUtra i prekosutra suvo i stabilno, samo sutra sa malo više oblaka centralni i južni krajevi.

U ponedeljak popodne front stiže do Alpa... malo tu stacionira do utorka ujutru, ali onda naglim jačanjem grebena anticiklona iz centralne Evrope kreće ubrzano da juriša ka jugu.

Kroz "Bečka vrata" će u prizemlju probiti severac, koji će sa samim prolaskom hladnog fronta popodne u Vojvodini imati olujne udare, uz osetan pad temperature. I atmosfera će naravno odreagovati dinamički, biće razvoja i pljuskova, s tim što će glavninu opet pokupiti centralni pojas zemlje iliti Šumadija.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh