Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ih vec se sa Teslom uporedjujes:haha: Ma tebi svaka cast,dobro citas te modele, i nisi ti kriv sto su oni neusaglaseni. A realno, to ti je i struka,koliko sam skapirao, pa je valjda logicno da ih bolje razumes, nego mi obicni amateri. I pored toga, imas dobru moc ubedjivanja,da sada kazes da pada kisa,pola foruma bi ti poverovalo. Moj ti je savet da se oprobas u politici. I nemoj sada da bezis sa foruma zbog nasih sarkasticnih komentara na ocigledno netacne prognoze,jer ce vrlo brzo masa krenuti po nama da pljuje sto smo se uopste drznuli da napisemo bilo sta o modelima i problemima sa kojima se oni susrecu. Ako treba ja cu izbrisati svoje komentare,da ti ne bi udarali na sujetu.
Markonator ne razumem čemu ovakav bezobrazan komentar. Ja iskreno jedva čekam da Kimi nešto napiše, ako se modeli ostvare, super ako ne...izeš ga. Ovi sa RTS-a ne mogu današnju prognozu da ubodu a kamoli nešto drugo. Iskreno svako od nas ovde u nečemu prednjači a baš me zanima da li kao Kimi , nesebično dele savete tj.prognoze. Čoveka spominje pola foruma da se javi kad je suša i posla foruma kad pada dugo kiša. On sve to nesebično izanalizira pa nam javi . Divota....srećni mi. E kad se ne ostvari nešto, jer vidimo i sami u pitanju je jedna od najkomplexnijih nauka koja ima niz varijabli koje mogu da promene projekciju, onda daj po Kimiju i svim tim ljudima jer mi smo nervozni jer je suša. Super! Kimi, sve pohvale i molim te ne odustaj od nas jer nema ko drugi da uradi i napiše ono što ti znaš. Pozdrav!
 
2cctaud.png
[/IMG]
Evo jedna slika da se malo rashladimo
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovaj lucifer se razmlatio sa repom pa da dokusuri sto je preostalo...pa dokle vise....duva ko nenormalno a 37,2.
 
Nekako mi je najbolesnije, ako tako mogu da kažem, kad je ovako vrelo i onda pada kisica kao da je jesen. Ja to uvek ocekujem da bar zagrmi i padne neki dobar pljusak.
 
To je izolovan predfrontalni razvoj,male celije koje nagovestavaju zurku sutra.

Sada je jasno da ce Stig i Branicevo da razvali kisa.. ne bas kao vrsac i onih 200litara, ali do 150litara bi moglo ukoliko se super jaka oluja razvije.
Takodje brdo padavina i u Sumadiji, Pomoravlju i na istoku zemlje, kao i na jugu i delom centralnoj oblasti Banata.
Energija solidna, smicanje jako, dakle bice i supercelija tu.

Ka zapadu i severu od pobrajnih oblasti kolicina ce opadati, dakle najmanje bi dobio krajnji sever, severozapad.

Polazna stanica oluja jjg i jugozapad zemlje, odakle bi sistemi dalje ka severu u juznoj struji.
 
Hvala Kimi...:ppozdrav:
Ignoriši ove komentare kojekakvih što se ljute na same sebe i od besa ne znaju šta će sa sobom, pa ajd' opleti po vremenu i prognozama Kimija, koje "nikada nisu tačne"...:haha:::suncanje::
 
Kod nas palo jedno 20 po kvadratu, ali kapi.
Paore brate, bas ga smaras, ko da ti je citav svet kriv sto nema kise. Zaobidji ovu temu i ne smaraj vise

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh