Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koje one od 0.5lit. do 1lit. ta ne mora ni padati.
 
Daš mi i tvoj deo kiše od 0.5 i 1 lit.???Hvala...samo posle nemoj da kukaš kako Turija nije pokisla...:haha:
 
Daš mi i tvoj deo kiše od 0.5 i 1 lit.???Hvala...samo posle nemoj da kukaš kako Turija nije pokisla...:haha:
Kukamo mi svakako i sa njom i bez nje.Što se mene tiče odričem se tih 0.5-1lit. ne treba mi to prckanje samo se još više iznerviram,ako misli tako eto ti je oma.
 
Ma ja vise neverujem u ta dugorocne ni malo,promenu prognozu u par sati pre kise,to vidimo i mi na radaru.
 
Juče pogodili...dobio na segedincu par litara...Nadajmo se da će i sledeće subote nešto kanuti...:ppozdrav:
 
Svake subote po par litara i do septembra će se nakupi 10lit.Samo problem je što će do tada sve već biti friško seno.
 
To u slučaju da ne padne ništa, a ako bude nešto malo produžiće se to do početka septembra.
 
Koji septembar?Ovde se skida 15-og avgusta soja(slama) naveliko...:ppozdrav:
Pre dve godine imao sam dve parcele soje u dva atara. Bila jaka susa, pa naisla velika kisa. Za jednu je bilo kasno jer se skroz osusila sa smezuranim zrnom, a druga se aktivirala i pocela da raste. Skinuo sam je mesec dana kasnije, iako su istog dana sejane. Sad kada bi naisla dooobra kisa od 100ak litara lagano da pada, pa da zahladni nekih 3-4 dana, video bi sta bi se desilo :ppozdrav:
 
I ja sad videh na yr.no najava za sledeći ponedeljak pad temp ispod 30 i kišna dva tri dana. Očekiva se oko 20mm kiše. Ehhh kad bi pala.
 
Stace Bog ujutro pita sekretaricu "sta ima novo "? "Srbi mole i kukaju svaki dan treba im kisa " . Pa posalji im stotinjak litara .
A gdje su ti sto najvise kukaju ?
Eno ih u Grckoj.
Pa posalji im izludice me stalno nesto traze.
 
Poslednja izmena:
Tačno tako, evo u Paralia gde je i najviše srba, pada već tri dana. Garant preko 150 l


Skickat från min iPhone med Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh