Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jbt svi izvukose neke padavine a kod nas k...c. Ovo ce biti gore od 2012 izgleda. Da od toliko kise u okolini mi dobijemo samo 9l 4 jula da produzi agoniju. Ovaj kraj je bas nesto baksuzan za padavine (izuzetak je 2014)
 
Palo skoro 3 litre u dvoristu atar pojma nemam.Opet su isti krajevi dobili kisu opet otisla od dunava u srem prema Indjiji nemoze nikako da probije do nas tih par kilometara.
 
Dakle opet dobar deo Vojvodine dobio lepe kiše. Od danas nemoj više da kukate da su vam usevi loši. A malo-malo vi dobijete neku kišu. I opet kukate. Ko će vama ugoditi?
 
Kod nas nista, isao sad u obilazak i mogu reci da mi je pametnije bilo da sam sedeo kuci, pokvario sam sam sebi danasnji dan.
 
Dakle opet dobar deo Vojvodine dobio lepe kiše. Od danas nemoj više da kukate da su vam usevi loši. A malo-malo vi dobijete neku kišu. I opet kukate. Ko će vama ugoditi?
Nem pojma gde i ko kuka a sto govoris u mnozini...Ljubomora cuda radi:sjasi:
U jednom postu sam pisao da bi mogla i dole malo pasti a ne kod nas samo...
 
Marko i ja se uzdam da i mi mozemo kao vojvodina takoreci niotkud da dobijemo konacno kisu...
Svaka cast ponovo Vojvodini. Po ko zna koji put dobija po malo ili po vise. Nije mi samo jasno odakle se ta kisa stvorila kod vas, kada nigde nije bila najavljena. Svakako mi to daje nadu da ce se stvoriti i narednih dana kod nas, posto je u najavi nema.
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh