Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas je pala u tri lepe......jos sinoc pokacio i ostavio na dvoristu dve dubrave pune psenice jer sam trebao ujutro u 5h da krenem kod coveka da redim za seme i sve mi pokislo i curilo iz stranica.....dok sam stavio cerade pa raskacio i pogurao u supe dzaba,jednostavno provala oblaka u trajanju bar pola sata plus kasnije padanje jos sat vremena.....
 
Poslednja izmena od urednika:
Svaka cast ponovo Vojvodini. Po ko zna koji put dobija po malo ili po vise. Nije mi samo jasno odakle se ta kisa stvorila kod vas, kada nigde nije bila najavljena. Svakako mi to daje nadu da ce se stvoriti i narednih dana kod nas, posto je u najavi nema.
 
Prika ma 'de manje,prošao sam pored tvojih njiva,uporedjujući sa kišom kod kuće tamo je palo još više.
 
Krenula neka vetruna oko 4:15 duva,seva u daljini ali,nista.Zaboravio sam kad je poslednji put bila dobra kisa.Kukuruzi jasno je vec sad da ce imati umanjen prinos za sigurno 50,60%.A i od suncokreta slaba vajda sad kad puni zrno.Lepo rece jedan kolega Izgleda da ce nam ove god jedine pare biti na psenici.
 
Ovde je padala u 2 navrata, oko pola 3 i oko 15do 4... Svaa sreća pa sam prozore na kolima zatvorio inače bi bilo veselo jutros... A i duvalo je za sve pare!
 
Jbm ti vreme jeli je pala kisa odma vetar ludacki pocne da duva nedozvoljava da zemlja upije tu vlagu sreca pa je osetno niza temperatura!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh