Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma moze pauza, dosta se posla uradilo. Zemlja se bas isusila. Malo da pokupi vlage za sejanje psenice. I da slepi kikurozovinu za zemlju da se bolje umesa sa zemljom. Uglavom obradovala me je kisa.

Nada poslednja umire.
 
Nočas napadalo 10 litara ,taman da zagasi prašinu koja se stvorila u zadnjih par dana.
 
@Kimi Jel ce biti nesto kise kod mene u narednih nedelju dana?

Slaba vajda za Kladovo iz ovog talasa, možda nešto jako sićušno u sredu ali jedva merljivo što se kaže.

Ima razvoja i pljuskova, pre svega na jugozapadu zemlje. Tamo je bilo i jače, verovatno superćelijske oluje ranije, maksimalan odraz je bio na radaru !

Dole kući opalio pljusak dobar.
 
Kimi kad ce kod nas da stane ova kisa,trenutno je stanje 4-5 dana se nemoze u njivu a ako nastavi necemo u njivu 15 dana.Jel ce biti miholjsko leto ove godine:osmeh:
 
Juce 7 litara kod mene u selu. Padala je u Kragujevcu mnogo vise sigurno. Vozio sam izmedju 1 i 3h ujutru po okolini i sve vreme je padala.
Sada je lep suncan dan.
 
[TABLE="width: 480"]
[TR]
[TD="class: plavapozadina levo, bgcolor: #1A5AA6, colspan: 2"]Агрометеоролошко упозорење[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: siva75, bgcolor: #EBF8FB, colspan: 2, align: center"] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"]Најављени приземни мразеви за четвртак 6. октобра у јутарњим часовима могу неповољно утицати на повртарске културе које се гаје на отвореном.

РХМЗ[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
E 'bem li ga. Sve prognoze za moj kraj najavljuju minimum od 5-6 stepeni...

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh