Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kimi komso dragi,jel ima sansi da nas opet obradujes sa nekom zurkom na zapadu jugozapadu koja ce frontalno preci preko naseg kraja? Iskren da budem mislim da nam nije potrebno vise od kise ni kap,barem kod mene,em sto je natopljeno,em cim krene neka promena bude neko nevreme ili grad ili olujni vetar pa taman lepo navali i polomi papriku posto je vec nakislo a ona puna roda...
 
Kimi komso dragi,jel ima sansi da nas opet obradujes sa nekom zurkom na zapadu jugozapadu koja ce frontalno preci preko naseg kraja? Iskren da budem mislim da nam nije potrebno vise od kise ni kap,barem kod mene,em sto je natopljeno,em cim krene neka promena bude neko nevreme ili grad ili olujni vetar pa taman lepo navali i polomi papriku posto je vec nakislo a ona puna roda...

Ima uslova lokalno za nevreme, ali za baš neko jako sa olujnim vetrom i konkretnijim gradom ne.:sreca:

Evropa pred zalazak, prelep primer fronte nad ALpima:

Screen_shot_2016_08_05_at_7_40_12_PM.png


Temperature, ogromna razlika sa dve strane Alpa, sad će prašinska oluja u Mađarskoj::osmeh:



Screen_shot_2016_08_05_at_7_43_22_PM.png
 
Ima uslova lokalno za nevreme, ali za baš neko jako sa olujnim vetrom i konkretnijim gradom ne.:sreca:

Evropa pred zalazak, prelep primer fronte nad ALpima:

Screen_shot_2016_08_05_at_7_40_12_PM.png


Temperature, ogromna razlika sa dve strane Alpa, sad će prašinska oluja u Mađarskoj::osmeh:



Screen_shot_2016_08_05_at_7_43_22_PM.png

Da se bar malo opustim...hvala komsija!!!:ppozdrav:
 
Oko ponoci poceo dosta jak vjetar, poslije 4 sata vrlo jaka grmljavina i oko 4:30 kisa na momente i jaka koja ne prestaje a ne treba. Na luceristima se vec vidi previse vode jer se na nizem terenu suse od viska vlage. A i neke soje su cudne , nenormalno bujne i visoke , mahuna kao lisca a sve prazno.
 
Kod nas grmi,seva i pada solidno već nekih pola sata.

Sent from my LG G3 using Tapatalk
 
I kako su najavili tako je i bilo,kod nas noćas grmljavina i vetar,sad se vetar smirio i počinje da pada lepa kiša.
 
Pada, a bas i ne mora. Ide ta linija skroz gore prema severu. Dosta cudna strujanja koja do sad nisam vidjao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh