Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U Kikindi lep miran pljusak,pada nekih pola sata.
 
Е сад смо већ "прднули у фењер" 1 литра у кишомеру а данас било 35,1С у хладу.Свуда пада само код нас неће,тако нам и треба нигде реке нигде дрвета.А ове нове "ГАЗДЕ" узорали би бабину п...у да знају да ће нешто родити
Da li vas je uhvatio ovaj vecernji pljusak? Prema Ruskom selu se dobro naoblacilo. Bio je lep pljusak, uhvatio rit i Djomparinu baru.
 
da93f9bfba3afea3ede4fff516f66727.jpg

Komšo, kod tebe fini pljusak.

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Crepaja suva vec 3 nedelje...mislim da je malo onih 40-ak litara sto je tad palo.Jako veliike temperature su bile,isparilo je sve,vlaga se spustila dosta nize...Inace zemlja je pocela da puca,ispecena,smrdi na losu godinu...u stvari vec jeste tako! Sve kise su nas obisle moze biti da smo sami krivi pa nas Bog opominje
 
Леп, изненадни миран пљусак за 15 минута 5 лит. Ситна киша наставила да пада.
 
Kimi druze kad se moze ocekivati stabilizacija vremena u ovom prijepoljskom kraju, nekih 3-4 sunca da pokosim ovo sto imam
 
Da li vas je uhvatio ovaj vecernji pljusak? Prema Ruskom selu se dobro naoblacilo. Bio je lep pljusak, uhvatio rit i Djomparinu baru.
Ухватило до Хаманга(до кривине)И отишло је на Б.В Село,чујем да су добили двадесетак литара,код мене у дворишту 3 литре.
 
Kimi druze kad se moze ocekivati stabilizacija vremena u ovom prijepoljskom kraju, nekih 3-4 sunca da pokosim ovo sto imam

Eh,planinski je to kraj,stalno budu neki razvoji i pljuskovi.Ipak,trebalo bi kako se sada čini da se situacija malo smiri od subote,tj. da se razvoji prorede.

Aktivira se lagano u centralnoj i južnoj Srbiji.

Eto i dole kući pada solidno uz grmljavinu i sevanje sa Goča.A i pre toga je bio jedan kraći pljusak kao što je moj komša okačio na slici :osmeh:
 
U Zrenjaninu upravo ispada sitna neka kisica koja pojacava.Sinocni bilans od 10 do 25 litara kako gde po ataru. Dobra zita su povaljana bice da se kosi do zemlje, kukuruzi zavisno od hibrida fino su se nakrivili. Suncokret stoji pravo. Vetar bio olujne jacine, izlaze sutra osiguravajuce kuce da procenjuju stetu.
 
Iz godine u godinu pada kada ne treba previše , pa onda kad treba nema ništa , Sj.Bosne neka rupa , evo danas snimio malo stanje naših kukurza , ni kap nismo dobili od ovih junskih , a ono u maju 170l za 3 dana kontraproduktivno ostao plitak korjen i zemlja ispucala . Evo Sahara uživo , prvo su moji kukuruzi 9ha pa onda komšijski , al tako je većinom.

[video]https://youtu.be/xIYTVTJDjMk[/video]

[video]https://youtu.be/27JrPD2S5PU[/video]
 
Mogu da izlaze samo kod onih što su osigurali dopunske rizike rani mraz vetar i oluja, to ne spada u osnovni paket:off_topic:
 
Ja ne znam šta je ovo? Kod mene zadnjih 5 dana i ujutru i uveče propada kiša ne pokupi ni prašine a okolo nakisuje pravo...
 
Eh,planinski je to kraj,stalno budu neki razvoji i pljuskovi.Ipak,trebalo bi kako se sada čini da se situacija malo smiri od subote,tj. da se razvoji prorede.

Aktivira se lagano u centralnoj i južnoj Srbiji.

Eto i dole kući pada solidno uz grmljavinu i sevanje sa Goča.A i pre toga je bio jedan kraći pljusak kao što je moj komša okačio na slici :osmeh:
Znaci pre vikenda nista da ne diram, a stalno se vrte neki opasni oblaci, malo pocne pa se razvedri, upekne sunce, pa opet oblacno i tako. :osmeh: Hvala.
 
7 mm večeras. Kako je pocelo da duva isprepadao sam se da će led. Medjutim olujni udar je bio kratak, a kiša je padala malo duze od toga.
 
Ja malopre oprskao maline a ono bup pljusak od tri minuta,taman koliko da mi spere preparat,bem ti zivot i kisu.
 
Komšo,pada li ? :ppozdrav:Po radaru se taj oblak već uveliko raširio i na tebe,mada je glavnina sa ove strane Morave.

Prava "uspavanka",konstantna umerena kiša.Polako se približava 5-om litru kaže mama.

Neki novi razvoj se aktivira tamo od Čačka,daje dosta grmljavine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh