Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kimi ima li sanse kod nas u levcu za neki dobar pljusak,nisam stigao karte da pogledam,nadam se da ce pasti nesto.


po ovome nocas bi trebalo da bude,videcemo wrf nije razocarao u poslednje vreme.

Željko,razvoji i pljuskovi sa grmljavinom nisu upitni.

Mene su oči uprte samo u formiranje eventualne superćelije na obroncima Zlatibora,Tare i Zvijezde.Hoće li se izroditi "uništitelj" malina i kupina,te nastaviti dalje ka Šumadiji u jakoj zapadnoj struji.To je glavno pitanje.
 
Cujem da u Novom Miloševu nije ni pala kiša. Promašuju nas padavine nonstop, 0 litara u junu. Ima da pandrkne kukuruz samo tako.
 
Poslednja izmena:
Kod mene u dvorištu okruglo 30l
Pre toga: maj 78l
april 12l
mart 43l.....
1y1tac.jpg
 
Poslednja izmena:
Malo pre se vratio iz jednog atara to se sve jos uvek crni zemlja koliko je palo kise,zita uglavnom nisu povaljana za razliku od kukuruza koji je pao skoro na svakoj njivi,hteo sam da odem do drugog atara da vidim kukuruze ali se naoblacilo pa cu posle( ide iz pravca Brckog http://www.rain-alarm.com/ ). Danas po gradu i parkovima drveca i oborenih grana koliko hoces
 
Kimi, kakva je situacija sa sjeveroistokom BIH/RS, dakle Ugljevik, Bijeljina, podnožje Majevice? Šta može da se očekuje u narednim danima, tamo do petka?

- - - - - - - - - -

Upravo je ispaljeno 6 protivgradnih raketa negdje u mom kraju, otprilike u pravcu Brčkog.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh