Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo neka slika i od mene....u pitanju je opet seoska rečica,naša Novoselska reka:

A ŠTA ČOVEK DA KAŽE,PO 5-TI PUT IZLIVA,VIŠE NIKOGA NIJE NI BRIGA...

Zato je ova kuca uživala u brčkanju u nabujalim vodama :osmeh:
photo-18.jpg



photo-19.jpg

Put je opet potopljen,pa je saobraćaj ovde i na još nekim deonicama uz reku u prekidu:
photo-20.jpg



Inače,pada umerena kiša.

Videćemo kako će moravsko polje izgledati sutra :sjasi:
 
Kao da smo na boga bacali kamenje ,zamislite kako ce biti na jesen tesko orati posle ovolke kise,a jesenas sam najlakse uzorao njive od kad orem.
 
Poslednja izmena od urednika:
Kod mene je za sada dobro , malo je kise palo, juce 3 jaka pljuska pracena sitnim gradom, pa onda sunce se probije pa opet takoa, a danas topi sitna prava jesenja. Dok u Srbiji tuga, zalost...
 
Za 60 sati neprekidnog padanja 130l,nije toliko strašno ni po njivama,trenutno sitna pada

- - - - - - - - - -

Za 60 sati neprekidnog padanja 130l,nije toliko strašno ni po njivama,u plasteniku ima vode.Trenutno sitna pada.Tope,kako je kod tebe?
 
Uh,po ovoj tabeli ova godina je za sad gora nego prošla,padavina je skoro duplo manje nego prošle godine.Ako ovako nastavi razbiće nas suša...
 
Kod nas suvo n beton I asflta,bez paavina jutros, uz put se ne vidi voda na njivama ,po neka međa ima vodoleža ali ništa strašno,za sada smo prošli bez većih problema.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh