Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sinoc do 20:30h izmereno 79lit plus jutros u 8:00h 36lit ,kanali se pune i na njivama na nizerm terenu lezi voda.
 
Kod mene od juce ujutru do malo pre samo 20 litara nista posebno vetar je jak isao sam da vidim zita sto su na asfaltu nisu legla a jecam jeste malo ali nista strasno verovatno nisu zato sto kisa pada polako i nije puno palo
 
Sta reci,padala celu noc,uz umerene na momente i jak vetar.U gradu voda ulazi u naselje,poplavljeno je vecina ustanova u blizini reke.Ovde nije toliko opasno,kako je prema Cacku.Do sada oko 80l.T 7C.
 
Kod mene od sinoć u pola 9 do sad 28l a pre toga neznam prelio mi je kišomer još u 4 sata , trenutno i kod mene vetar razbija.
 
Morava se ponovo izlila, prešla je nivo na kom je bila prilikom prethodne poplave. Nadolazi opasnom brzinom. Na par lokacija postoji mogućnost da probije novo korito, mnogo ljudi će ostati bez njiva. Ako se nisam zabrojao, do sada je palo preko 130 l.
 
Evo poplave kod mene
fotografija0280.jpg
 
Meni je se od jedne njive u blizini reke napravio bazen pa ako neko hoce da se kupa ima besplatan bazen kod mene :osmeh:
 
Kod mene kući a i po ulicama u selu sve je poplavljeno kako li je u polju videćemo kažu da je palo preko 100l
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh