Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaci Nick ti se poklapa sa trenutnom situacijom :osmeh:

Kod mene kisa i dalje pada, sto se mene tice moze ovako da pada jos 100 dana, ja sam na oko 200m nadmorske i sve njive su mi na brdu pod nagibom, ali napravice dzumbus i veliku stetu u ravnicarskim njivama.

Kod nas se seoske recice i reka Jasenica izlile na par mesta, pada samo sipa ,vetar duva kao lud!
 
Nemoj smo da se pokrene kiziste pa posle da kukas.:osmeh:

To se u ovim krajevima nikad nije desilo, a bilo je i vecih voda.

- - - - - - - - - -

Kod nas se seoske recice i reka Jasenica izlile na par mesta, pada samo sipa ,vetar duva kao lud!

Kod nas Jasenica pocinje polako da izlazi iz korita, danas je dosla do bedema, ako ovako nastavi bice dzumbus u Palanci i jednom delu atara mog sela.
 
To se u ovim krajevima nikad nije desilo, a bilo je i vecih voda.

- - - - - - - - - -



Kod nas Jasenica pocinje polako da izlazi iz korita, danas je dosla do bedema, ako ovako nastavi bice dzumbus u Palanci i jednom delu atara mog sela.
A ja hteo do Palanke sutra 15! Tesko da ce moci da se dodje, I u Natalincima je kriticno!
 
11d04609fc0269a546aed2707a9de74d.gif
th_Weather4.gif
Mislim da od psenice nece ostati ni p. !!!!! Kod mene prebacilo 55 L danas!
 
Ako ovako nastavi kisa bice jos kriticnije... Za sad je kod mene reka Mlava u koritu ali neznam sta ce biti posle ove noci sutra sledi obilazak kriticnih mesta.... Mada i ako se izlije iz korita postoje nasipi ali na nekoliko mesta bahati ljudi su skinuli klapne (vratanca) na propustima kroz nasip pa sad kad reka nadodje nemozemo zatvoriti te cevi i voda iz reke juri kroz atarske kanale za "odvodnjavanje" sad oni postaju kanali za navodnjavanje ili takoreci!!!!! Nadam se da nece stici do nasipa!!!!!! ::jako_besan::
 
Poslednja izmena:
Za neradnike i aljkose svaka eventualija je tragedija i elementarna nepogoda.
Ova drzava je zaposednuta od sve samih neradnika i neznalica koje nemaju osnovnu svest i odgovornost za poslove koji su im u opisu radnog mesta.
Sad ce se izgleda obistiniti ona obecanja o Beogradu na vodi a verovatno i pola Srbije pod vodom zaslugom boga.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh