Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sutra jos hladnije video sam da zita neka polegla i pre ove kise. Bolje da je padala u julu i avgustu, sad' nam i nije potrebna, mnogo je brate zavrci slavinu
 
Kod mene od jutros do sad 43l. Sad pada tek sitna kišica, ali zato vetar rastura. Juče nije bilo kiše kod mene.
 
Stvarno neverovatne kolicine vode.:osmeh: Izvinjavam se sto ovo stavljam u ovu temu,al definitivno se uklapa u ove padavine.:haha:
103802731020166760830775.jpg
 
Kod mene ispred kuce drvo vetar izvalio, sljivu stariju bas deblje stablo,kod nas sad duva ko lud ,ai kisa neprestaje
 
Sta ce sve biti od ovoga ,evo kod nas duva sve jace i jace imam utisak da ce sva stabla porusiti
 
Kod nas u Loznici i okolini biblijski potop do 20 casova palo 110 lit kise i pici jos jacom zestinom
Znaci Nick ti se poklapa sa trenutnom situacijom :osmeh:

Kod mene kisa i dalje pada, sto se mene tice moze ovako da pada jos 100 dana, ja sam na oko 200m nadmorske i sve njive su mi na brdu pod nagibom, ali napravice dzumbus i veliku stetu u ravnicarskim njivama.
 
Kod nas pada vec 5-6 sati bez prestanka,a reka koja tece pored mog domacinsta se izlila u moje i jos 10-tak dvorista.
 
Znaci Nick ti se poklapa sa trenutnom situacijom :osmeh:

Kod mene kisa i dalje pada, sto se mene tice moze ovako da pada jos 100 dana, ja sam na oko 200m nadmorske i sve njive su mi na brdu pod nagibom, ali napravice dzumbus i veliku stetu u ravnicarskim njivama.

Nemoj smo da se pokrene kiziste pa posle da kukas.:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh