Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hladno jutros. Neznam koliko je ali nema šanse piti kafu napolju bez čarapa i dugih pantalona. Valda i organizam navikao na 35c.
 
Prema ovim modelima izgleda da će opet biti ,tresla se gora , rodio se miš, stim što će miš biti manji i od onog prošlog.
 
Ko je preživeo smak sveta predviđen za 21.12.2012. preživeće i danas najavljeno nevreme, gromove ,oluje, tornada.Čini mi se da su nama veće nepogode poljo CENE koje strašno padaju.
 
Mamara..koje nevreme...na svim sajtovima Vojvodina suva i mirna,nikakva promena..izmenili sve,nece ni kise biti...Kimi oglasi se
 
Što se tiče nevremena nemam tačnu informaciju tj. konkretan sajt, ali posle ovakog vrelog perioda bojim se čuda. Zapamtila sam 12.maj kada ti je led potukao uništio pšenicu.Šteta totalna.
 
Gledam i ne verujem,da li su ovi novinari normalni ?Lupaju oni sve i svašta,ali mislim ovo je preterivanje,i to mnogo veliko.

Štaviše,na tom meteoalarmu mi smo u crvenoj boji usled visokih temperatura...pa me baš zanima odakle to oni videše da će biti nevreme opasno po život ?Strašno...
 
Ima tu parametara za jake oluje u noći i sutra tokom dana,ali svakako ne da bi meteoalarm dao crvenu boju zbog toga.

Za padavine ko zna šta će biti...više i ne vredi gledati modele nego se prebaciti lagano od noćas na satelit i radar.Generalno veću šansu imaju južni delovi zemlje,ali kao što sam i pre rekao u pitanju je visinski ciklon i tu su modeli totalno nemoćni što se padavina tiče.


 
KIMI ! Nemoj da ti smeta to što novinari lupetaju, ljudima je dopušteno da tragaju za zanimljivim podacima putem neta , koliko se sećam i ti i tvoja prognoza je za prošli period najavljivala bogami svašta i vetrove do 150 m/s ili 150 km/s ( nisam siguran) . Pošto sam golubar i takmičim se SRPSKIM VISOKOLETAČIMA meni je druga prognoza merodavnoja mislim da je dosta novija i preciznija . Radi se o ELEKTRO MAGNETNOJ PROGNOZI , koja prati dešavanja na suncu ! kako ti vidiš ( gledaš) na takvu prognozu ? a kasnije posle tvog odgovora ću nalepiti par tekstova o prognozi koju mi golubari dobijamo.:ppozdrav:
 
Ajde lepi juki,da vidimo i tvoje prognoze.koliko znam dosad nisi nista prognoziro.Pa davidimo i te prognoze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh