Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne bi me cudilo da su javili da ovih dana uopste nije bilo toplo i da je temperatura bila i vise nego prijatna koja je pogodovala ostvarivanju rekordnih prinosa.
 
Kod mene je jutros 20 do 6h počela da pada,i do pola 9h nije uspjela ni zemlju ispod ruže da pokvasi. Trenutno je oblačno kao da će je još biti,mada su javili poslepodne razvedravanje.
 
od kise nema nista.. dodje do drine i cao... lepo kazem da oni vola u **greška ne mogu da potrefe...
 
Mi laici mozemo da "osetimo" kad ce kisa, a oni sa punom ratnom opremom tako lupaju gluposti da je to strasno. Ruku na srce bar je RHMZ izasao sa demantom za one najavljene katastrofalne oluje. Ostale medije treba kazniti po dzepu zbog ovakvih popularistisckih, senzacionalisticih, ne proverenih informacija. I ovako uplasen narod dodatno plase.
 
Nije ni bilo uslova za padavine kod nas u toku prethodne noći :osmeh: Treba očekivati dobre razvoje kasnije uveče
ponajpre u podkopaoničkom kraju i jugozapadu zemlje a u toku noći i jutra i u Vojvodini i centralnim krajevima.

Slažem se paorpaor,stvarno bezobrazno ponašanje od strane medija,koji plaše narod samo da bi proizveli što bombastičniju priču (naslov).U Zagrebu na primer savetovali ljudima da sve automobile sakriju u garaže i ispod mostova,bukvalno auta na otvorenom parkingu nije bilo,a na kraju je palo samo nešto sitne kiše:sjasi:
 
E Kimi ako se obistini za Vojvodinu od mene imas i pice i veceru.Posto vidim da su ovi iz rhmz izbrisali sve padavine za Vojvodinu.
 
Malo sam promašio kad sam sinoć napisao da je palo barem 20 litara jer je po kišomjeru palo cca 18,6 litara a i sad je počela lagano padati a trenutna temperatura je 23 *C
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh