Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I dalje mu postavite takva smesna pitanja ko da je on Bog! Pa od njegove prosle najave nevremena, narocito po Vojvodini uz neverovatne vetrove od cak 160 km, na kraju je palo 2 l po m2 uz nikakvog vetra. Mnogo smesno!!!:osmeh:
 
U Srbiji danas sunčano i VEOMA TOPLO. Vetar slab, promenljivog pravca. Maksimalna temperatura od 33 do 37°C.

U Srbiji sutra sunčano I VEOMA TOPLO. Duvaće slab do umeren severni i severoistočni vetar. Minimalna temperatura od 14 do 23°C, maksimalna dnevna od 34 do 38°C.

U Srbiji narednih dana sunčano i tropski toplo. Maksimalna temperatura od 33 do 38°C, sredinom sedmice ponegde i do 39°C. U petak krajem dana i za vikend oseveženje sa pljuskovima i grmljavinom i padom temperature.
NADAM SE DA SU U PRAVU.
 
I dalje mu postavite takva smesna pitanja ko da je on Bog! Pa od njegove prosle najave nevremena, narocito po Vojvodini uz neverovatne vetrove od cak 160 km, na kraju je palo 2 l po m2 uz nikakvog vetra. Mnogo smesno!!!:osmeh:

Kimi nije najavio nevreme, samo je preneo upozorenje:

РХМЗ СРБИЈЕ

УПОЗОРЕЊЕ:У ТОКУ НОЋИ ПОНЕДЕЉАК НА УТОРАК,УСЛЕД ВРЛО ЈАКИХ ОЛУЈА У АУСТРИЈИ И СЛОВАЧКОЈ,ЈАК И ОЛУЈАН СЕВЕРОЗАПАДНИ ВЕТАР У МАЂАРСКОЈ И ВОЈВОДИНИ,СА УДАРИМА И ДО 120 КМ НА ЧАС.

U pravu si kada pises da on nije Bog i da nam ispunjava zelje. Covek se trudi koliko moze i zna da nam pomogne i olaksa, zato NECU dozvoliti nikakve napade na njegov rad i trud.
 
E moj Dusko da on zna sta je rad i trud ne bi na drugom forumu prozvao super celije i tornada kako bi se divio moci prirode, vec bi molio Boga da to uopste ne naidje.
 
Upravo tako.Sada je već sasvim sigurno da će biti nekog dešavanja,ostaje vremenom da se vidi kakvog će intenziteta biti,hoće li to biti samo front ili će ipak biti i ciklon u našoj blizini itd..

12Z GFS još ojačava promenu...bilo bi tu svega-nevremena,vetra,intenzivnog zahlađenja.Svakao će biti intresenatno pratiti ovo.
showforecast.cgi

kimi postoji li sansa da ovaj ciklon ojaca i ubrza pa da bar malo promeni temperaturu kod nas?najavljuju kisu za subotu a moglo bi i pre da bude.
 
E moj Dusko da on zna sta je rad i trud ne bi na drugom forumu prozvao super celije i tornada kako bi se divio moci prirode, vec bi molio Boga da to uopste ne naidje.
E kad bi nama vremenski uslovi zavisili od Kimija,lako bi nam bilo.Covek radi svoj posao i ako nije od koristi,nije ni od stete.Nemojte ga prozivati,bice vam zao.
 
Kimi je ljudina bez obzira sto je mlad decko!Nema nikakvog interesa da bilo koga zeza,vara i zeli nekome zlo!To sto on voli i zivi za te super celije i ta sranja,to morate shvatiti kao sto svako od nas ima neku fantaziju i ljubav prema necemu!Neko voli kafane,zene,pecanje,lov,lazi-mazi...Ja podrzavam Kimija i da mogu dodelio bih mu titulu pocasnog clana foruma,posto je precizniji i odmereniji u izjavama od ovih seratora sa TV-a! Ne osvrci se na negativne komentare,100 ljudi-100 cudi,100 zena-200 sisa :) da se nasalimo malo!
 
Ok. To stoji da je izasao u susret svima sa nekim prognozama ali uglavnom netacna bar u slucaju Juznog Banata i to u par navrata. Mrzi me sad da trazim citate a uostalom i nije bitno neka i dalje gleda u dlanove onima ko mu veruje.:osmeh: :ppozdrav:Evo posto tako stoje stvari kad god bude pogodio ili znao za Juzni Banat pohvalicu ga!:ppozdrav:
 
Hvala ljudi !Više i ne obraćam pažnju na prozivke,nekome se sviđam nekom ne i to je to.A ne bi imalo ni smisla da se ovde prepirem sa ljudima koji su 2 i 3 puta stariji od mene :osmeh: Pomoći ću uvek kad mogu i koliko mogu,ponekad ću i grešiti jer niko nije savršen i šta ja tu mogu :osmeh:

Fino ga ugrejalo danas,bome iznad mojih očekivanja.Naredna 2-3 dana ipak par stepeni svežije uz malo više severnog i severoistočnog vetra.Nakon toga bi krenula košava,pa i ponovni porast temperature.

zeljkoo


Nažalost ništa od toga neće stići do nas.Sve će se zaustaviti nad Alpima..

Nama ostaje nada u ono posle toga,da će ciklon stići svojim centrom u more i darovati nas pravom kišom (kao što ECMWF jutros crta,preko 60mm u mom kraju.Kad bi se makar ostvarilo...)
 
cekate coveka odma na noz,pa sta i ako pogresi..kimi samo ti nas obaverstavaj,a ko nece da slusa neka ne slusa i ne komentarise
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh