Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I dalje mu postavite takva smesna pitanja ko da je on Bog! Pa od njegove prosle najave nevremena, narocito po Vojvodini uz neverovatne vetrove od cak 160 km, na kraju je palo 2 l po m2 uz nikakvog vetra. Mnogo smesno!!!:osmeh:

Evo ovde si izneo neistinu i bices kaznjen zbog toga. Istina je da je to preneto upozorenje od strane HMZS, a koje glasi:

РХМЗ СРБИЈЕ

УПОЗОРЕЊЕ:У ТОКУ НОЋИ ПОНЕДЕЉАК НА УТОРАК,УСЛЕД ВРЛО ЈАКИХ ОЛУЈА У АУСТРИЈИ И СЛОВАЧКОЈ,ЈАК И ОЛУЈАН СЕВЕРОЗАПАДНИ ВЕТАР У МАЂАРСКОЈ И ВОЈВОДИНИ,СА УДАРИМА И ДО 120 КМ НА ЧАС.
 
prec06_150.png

u petak ce biti zajebano ako se obistini ova prognoza
 
Sad bas htedoh da okacim,ali me preduhitri,bas dobra bomba,ali dok dodje do Milanovca i Rekovca pukla.Ali jos ima vremena da bude jos bolje.:osmeh:
 
Sad bas htedoh da okacim,ali me preduhitri,bas dobra bomba,ali dok dodje do Milanovca i Rekovca pukla.Ali jos ima vremena da bude jos bolje.:osmeh:
nemoj da da dolazi molim je,samo mi jos super celija fali,prosli put kada je bila napravila haos.:osmeh:
modeli se menjaju iz dana u dan,moze da se desi da kisa porani.

- - - - - - - - - -


prec06_156.png

ovo je negde blizu Kimija. :kisa:
 
Sve je to jos daleko i sve moze da se iskundaci...zato netreba se bas nadati...bili smo mnogo puta svedoci takvog neceg pa na kraju nista nije bilo....tako gledajte ovo sa rezervom...
 
dobro je to sto se modeli za sada menjaju u nasu korist i kisa je sve izvesnija jer setite se pre pet dana kise nije bilo ni na vidiku

- - - - - - - - - -

t2m_150.png
subota bas sveze za centralnu srbiju.
 
[TABLE="width: 479"]
[TR]
[TD="class: siva75, bgcolor: #EBF8FB, colspan: 2, align: center"] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: bela75 levo, colspan: 2"]НЕДЕЉА 04.08. 2013. у 12:10
До четвртка, 8. августа, веома топло са максималном температуром знатно изнад просека, до среде највише вредности од 34 до 38 степени, а у четвртак и до 40 степени.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: siva75, bgcolor: #EBF8FB, colspan: 2, align: center"] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: plavapozadina levo, bgcolor: #1A5AA6, colspan: 2"] Најава је за [/TD]
[/TR]
[/TABLE]
izgleda da osvezenje stize ranije jer u petak ce biti hladnije od cetvrtka a trebalo je biti obrnuto
 
Momo ,sad sam pogledao,količina padavina je drastično smanjena ,ostaje pad temperature .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh