Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nad selom svega 3 litre od sinoc,zakacio nas kraj oblaka ali dobro je i to ne zalimo se...U ova 2 dana palo je 10-11 litara i pre toga 1,5 litra...Grmimo :) Onaj tamno plavi oblak na radaru je obisao selo ali je uhvatio deo atara gde imam gro zemlje,tako da mislim da je negde palo i dosta vise!
 
I kod nas nad selom oko 15 litara.Deo atara severno i istočno od sela dobro pokisao i sinoć i preksinoć a deo atara prema Kišu (N.B.) skoro pa ništa.
 
Kod nas pala lepa kisa,kako je u polju videcemo sutra.
Dolovac da neznas kako je u Mramorku bilo odnosno izmedju Dolova i Mramorka.Tamo mi ostalo 3 kj zita::samo bes::a ti pominjes grad.
to i mene zanima ali mislim da ovaj grad nije napravio neku štetu a padalo je samo tako ja sam posle kiše išao u baštu da vidim ima li štete od grada ali na svu sreću i hvala Bogu sve je OK inače u bašti sve pliva a u gumnu jezero 15cm vode
 
Danas su zapadni,jugozapadni i delom centralni krajevi kandidati za jacu oluju.

Ma nastavlja se leto iz snova ljudii.Jos sutra prepodne ponegde padavine,popodne stabilizacija.Nakon toga jedno5-6 dana malo i umereno oblacno uz temperature ispod proseka i umeren SZ vetar.Ponovni pljuskovi su moguci izgleda u nedelju i ponedeljak.
 
Од јутрос овде 12 литара. Коначно мало боља киша, све нешто ситно претходних дана, по 3 до 5 литара.
Ево сад се разведрава, биће незгодно кад упече.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh