Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@skal ma slabo, proslo nas ta kisa od Alibunara sa donje starne sela 2l, mozda je bolje prosla Ilandza.
evo sad stade i ovo sto je doslo od Secnja, mozda 2l.
nece nas u julu, a netreba mnogo da padne 20l bi bilo dovoljno
 
I ja kad sam video kakvi nam oblaci dolaze pomislio bice opet neko sr...e ..ali eto kao sto je rekao clan Diklofen pada lepa sitna ,prava jesenja :osmeh:
 
Kod nas pala lepa kisa,kako je u polju videcemo sutra.
Dolovac da neznas kako je u Mramorku bilo odnosno izmedju Dolova i Mramorka.Tamo mi ostalo 3 kj zita::samo bes::a ti pominjes grad.
 
@Lala iz Banata,ocekujem bilans padavina u narednom periodu!Glogonjici takodje...kod vas zaliva i na ulazu u nase selo je,kod nas jos ni kapi
 
Juce 13 l,veceras jos 10,a i dalje pada.Dobro je! ::super::
И ми смо данас прошли одлично. Стигао нам тај хладан ваздух из правца Обреновца, па смо могли лепо и са уживањем до пре пола сата да скидамо пшеницу. Оно јес да нећемо имати кукуруза ни ове године, ал можда и ту дилему решимо и уопште га више и не сејемо. Бем ти кукуруз.
 
Kod nas je veceras palo 1lit/smorila je sa ovim hocu kisu,necu kisu.
Ili da pada ili da nas mane,da zavrsimo zetvu.
 
Hvala Bogu i mi Padinci smo danas dobili prvu kišu u julu i to dobru palo od 19sati do sada oko 20litara :ppozdrav:
 
И ми смо данас прошли одлично. Стигао нам тај хладан ваздух из правца Обреновца, па смо могли лепо и са уживањем до пре пола сата да скидамо пшеницу. Оно јес да нећемо имати кукуруза ни ове године, ал можда и ту дилему решимо и уопште га више и не сејемо. Бем ти кукуруз.
Zasto da nemate kukuruza?
 
Zasto da nemate kukuruza?
Како да имамо кад овај који сад метличи и прави клас добио свега 1-3 литра кише сад кад му је најважније, а овај касније сејан догурао једва до 1 метар висине, већ ушиљио и може се отписати на нашој земљи.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh