Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad mi reče čovek iz sela, pogodio i nas grad juče, mnogo je priča (od toga da je samo kiša u ogromnim razmerama, do grada kao jaje) pa zato neću ništa da tvrdim. Ispod Uljmanskih vinograda je bilo to nevreme, ali ja tamo nemam parcela, ali idem do poteza Valea cu cieriu, jer je kao dotle stiglo to nevreme. U selu je bila samo kiša, 15l/m2 do kraja.
 
Grmi i kod mene vec treci dan,evo i sada tutnji,kada bi samo jos pala...
I konacno provala oblaka!Ne znam koliko je palo,ali to je puno,bas puno...
 
Poslednja izmena:
e kod nas ovoga puta bio lep pljusak....bez grada nadam se tako ce i ostati,ako stane videcu koliko litara je palo evo 15 litara za nekih 15 minuta...
 
Poslednja izmena:
Kimi jel ima neke kise u najavi za ovaj deo Vojvodine? Tu ne mislim na ove oblake sto sa jedne strane ulice pada, a sa druge ne :osmeh:.
 
Ja mislim Lalo da to ne stigne do nas...taj oblak je vec jace od sat vremena na istom mestu,nasa nada je ovo juzno od Beograda sto ide tom severo-istocnom trasom.Ovo sto duva kao ludo,mislim da bi do sad donelo kisu!
 
kod nas pala doobra kisa 24 lit. bilo je i malo grada,jak vetar,ali za sad je sve proslo uredu. al ide zaj**an oblak iz pravca bns.
 
20.10 Опет јак град,јака киша,јак ветар,учестало грми.Противградне ракете се више не чују,ко зна да ли имају још коју.Лансери су ми на пола километра па ћу кад мало олакша киша отићи да видим да ли су палиоци ракета код лансера(имају зидан заклон).
20.19 не престаје и не посустаје.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh