Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kukuruzu treba sunca a meni ladno pivo i hladovina,brate Kovacev ziv ti meni bio nije nama muka sto nema kise bilo je i previse samo ti pisi slobodno ne stajes na muku:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Bojim se samo za psenicu da se ne sj...e na +36 posle ovolikih padavina
neboj se nece nista da joj fali ona je sada u vostanom zrenju i ubrzo ce uzreti a zrno je naliveno do kraja,da je bilo vrucine u pocetku nalivanja nebi valjalo
 
ko-ne-zna-da-pliva.jpg
 
Sve je moguće,pratim ovu temu prilično dugo,vidim da se većina sajtova za vremensku prognozu prilično ispromašuje,tako da im i neverujem baš nešto,kao što je i rain alarm sad promašio.Naravno,drago mi je zbog toga :)
 
Konacno sunce
Zamolio bih Kimija ako moze da izbaci prognozu za narednih 15 dana za podrucje opstine Brus
I jedno pitanje za njega,da li je aktivan i na sajtu Skjalista Srbije gde osoba pod pseudonimom Kimi dobija pregrst pohvala
 
Pa baš za 15 dana ne bih mogao,ali mogu za narednih 5-6 dana sa sigurnošću..biće sunčano i sve toplije uz lokalni razvoj oblaka,ali bi se eventualni pljuskovi držali najviših planinskih vrhova.

Da,aktivan sam tamo čitave zime i van nje kad god je sneg na planini u najavi :osmeh:

Ali u stvari hajde ako hoćeš okvirno šta očekujem za do 15 dana...pa očekujem da bi nakon ovih 5-6 stabilnih dana (mada možda ih bude još dan-dva,sve zavisi kako se modeli dogovore) došlo do destabilizacije koja bi izgleda potrajala.


Uglavnom poenta da nema mesta za paniku među poljoprivednicima...vlage ima dovoljno pa i previše u većem delu zemlje a i toplotni talas će biti relativno kratak.

Biće nekoliko vrućih dana ali dobroo...svi smo se uželeli piva u hladovini :ppozdrav:
 
Kimi,sada me obidje neko nevreme za dlaku.Za divno cudo prstalo od raketa i izgleda odradile posao.Ni kapi nismo dobili a crnilo se samo tako.E sad,da li opet ode prema Vlasinskom jezeru...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh