Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
c c c a kod nas samo koja kap,nemogu da verujem.idem napolje da vidim pa javljam.cuo sam grmljavinu,na radaru nisam nista video,
 
Ovde palo par litara kiše i to na sumraku.
Inače ceo dan bilo idealno vreme za poljske radove. traktori samo milili po polju.
 
kod nas ponovo pada a poslepodne je bio potop sta je ovo ,mora se loviti kad i sta ici raditi
 
Ima li ko iz okoline Kladova da ovo cita i javi kako je proslo sa zastrasujucom super celijom sa radara ?
Ne dao bog nikome leda ...
Ovde pljuskovi tek oko 21h poceli uz grmljavine bice puni opet kisomeri.
 
eto ja sad dosao sa njive 54 litara za 15 minuta sa ledom. jecam skroz otisao 50 % psenica ,kukuruz i repa dosta gadno izgleda.mozda nas ministar narucio za nas za kompenzaciju umesto subvencija.
Danas mi je led ovro 16 kj psenice.Po nekoj slobodnoj proceni steta 60-80%.Suncokreti i kukuruzi u tom pojasu istarupirani.Haos.
 
Danas je led u Titelu opustosio pola atara, tuga.... Prosle godine susha, ove godine led... Uzas i katasrofa
 
pa znao sam kao negde iza kekende,al jos juznije,noc je vedra nad srbijom spremte se sutra ima da bude gadno popodne,kod mene je palo 3 kapi,malo zagrmilo i to je sve.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh