Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kod nas se naoblacilo pre po sata oblaci odose preko zednika-subotice prema cantaviru i vido vihor onako jaci digo prasinu srecom brzo se smirio zasad pirka vetric malo jaci
 
Doslo do nas ovo nevreme ima deo atara gde za 10min palo 60 lit vode ima gde nas tukao grad,meniod 3kj psenice ostalo mozda 10 semena po klasu ostalo lezi na zemlji
 
Inace nesto se sprema iz pravca Sente dolazi na nas,izgleda bog nas ne voli tolko,al sta da radimo ima covek samo da gleda sto je ostalo i da place,kukuruz ce preziveti za sad tako izgleda
 
Kod mene konačno jedan dan da nije padala kiša, pre podne oblačno, posle podne se razvedrilo i ugrejalo sunce, ali bila je sparina, sada se ponovo naoblačilo.
 
Seva na svakih 5 sekundi ko daje dan,ovo gde je palo ako ostanu crepovi celi bice dobro za ostalo nesmem ni da pitam.
 
eto ja sad dosao sa njive 54 litara za 15 minuta sa ledom. jecam skroz otisao 50 % psenica ,kukuruz i repa dosta gadno izgleda.mozda nas ministar narucio za nas za kompenzaciju umesto subvencija.
 
Vidim da na mapi ne zahvata Pozarevac a ja sam jos dalje na dole od Pozarevca i isto dolazi oblak... Neznam koliko je ovo tacno na mapi ali kod nas ce pasti sigurno,a ako ne padne kao sto se vidi na mapi ja skidam kapu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh